Lidl Polska z kolejną odsłoną kampanii promującej Ryneczek Lidla

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Lidl Polska z kolejną odsłoną kampanii promującej Ryneczek Lidla

Sieć tym razem zwraca uwagę na wybór świeżych warzyw i owoców, które każdego dnia dostarczane są do sklepów Lidl Polska i na asortyment, który zmienia się wraz z porami roku. O tym wszystkim opowie w jednym ze spotów telewizyjnych Krystyna Czubówna.

Nowa odsłona kampanii Ryneczku Lidla została zaplanowana w telewizji, radiu, gazetkach, digitalu, nośnikach outdoorowych oraz mediach społecznościowych. W ramach kampanii we współpracy z agencją GPD powstały dwa spoty telewizyjne. W jednym ze spotów, w którym lektorką jest Krystyna Czubówna, sieć przekonuje, że dostawy warzyw i owoców są realizowane codziennie, dzięki czemu klienci każdego dnia mają dostęp do ogromnej oferty świeżych artykułów. Ponadto oferta zmienia się wraz z porami roku, więc klienci na co dzień znajdą to, czego potrzebują.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Współpracując z siecią Lidl Polska od wielu lat, stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość i  świeżość naszych jabłek. Aby klienci sieci mogli cieszyć się soczystymi i pełnymi smaku owocami, zapewniamy codzienne dostawy świeżych jabłek oraz dbamy o warunki przechowywania i  transportu produktów, spełniające najwyższe kryteria – mówi Hubert Woźniak, prezes Organizacji Producentów Owoców Rajpol.

Stan dostępnych warzyw i owoców na Ryneczku Lidla jest także monitorowany przez pracowników. Gdy ich jakość nie spełnia wysokich wymagań oraz oczekiwań konsumenckich, artykuł jest zabierany z sali sprzedaży. Ponadto dzięki gęstej sieci centrów dystrybucji Lidl Polska, dostawy mogą być realizowane szybko – świeże produkty pojawiają się w sklepach każdego dnia. 

Promocje na Ryneczku Lidla

Kampanii towarzyszą także atrakcyjne promocje cenowe, którymi objęte są warzywa i owoce. Na przykład od poniedziałku 6 lutego do środy 8 lutego wszystkie kiwi oferowane będę do 61% taniej np. kiwi kupimy już za 0,69 zł/ 1 szt. (zamiast 1,79 zł – 61% taniej), kiwi gold oraz BIO kiwi gold za 1,79 zł/ 1 szt. ( zamiast 2,99 zł – 40% taniej), a kilogramowe opakowanie kiwi oferowane będzie 40% taniej – 5,99 zł/ 1 kg/ 1 opak. (zamiast 9,99 zł). W niższych cenach dostępne będzie też winogrono różowe Red Globe 10,89 zł/ 1 kg (zamiast 15,99 zł – 31% taniej) oraz mandarynki 5,99 zł/ 1 kg (zamiast 8,99 zł – 33% taniej).

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij