Kontekstowa kampania Fixly przekonuje, że „małe błędy rażą w oczy”, dlatego remont warto zlecić fachowcom

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Kontekstowa kampania Fixly przekonuje, że „małe błędy rażą w oczy”, dlatego remont warto zlecić fachowcom

Fixly zwraca się do osób, które przeprowadzają remont czy inne zmiany wnętrz domu i kierują się do sklepów budowlanych. Marka zachęca: „Zrób to bezbłędnie” i radzi, aby dla własnego spokoju kwestie remontowe zlecić fachowcom Fixly.

Kampania kontekstowa Fixly, serwisu Grupy OLX, powstała w odpowiedzi na obserwację, z której wynika, że do sklepów budowlanych i wnętrzarskich przyjeżdżają głównie osoby będące aktualnie w trakcie remontu czy zmiany aranżacji wnętrza. To właśnie w trakcie tych przedsięwzięć, pomimo starań, najpewniej i tak popełnimy błąd, dlatego w tym miejscu Fixly oferuje swoją pomoc.

Serwis, który łączy osoby zlecające usługę z odpowiednimi fachowcami, oferuje w sumie ponad 500 rozmaitych usług. Po wpisaniu w wyszukiwarkę Fixly swojego zapotrzebowania, fachowcy sami znajdują klientów i proponują rozwiązania.

Kreacje wykorzystane w kampanii stosują zabieg copywriterski polegający na błędnym zapisie usług związanych z asortymentem danego sklepu. Celem kampanii było budowania świadomości serwisu Fixly jako miejsca oferującego pomoc fachowców od remontów, montażu mebli czy malowania.

Przykładowo przy OBI można było zobaczyć hasło „Malowanje pokoju” z wyjaśnieniem „Małe błędy rażą w oczy. Zostaw malowanie fachowcom”. Z kolei przy sklepie meblowym VOX – „Skręacnie półki” z wyjaśnieniem „Coś się pomieszało? Fachowcy z Fixly zrobią to bezbłędnie”.

Kampanię w okresie styczeń-luty można było także zobaczyć na nośnikach OOH przy Castoramie, IKEA, Brico Marche czy salonach mebli Agata.

Za strategię marki, big idea, kreację oraz realizację odpowiada Feeders Agency. Zakup mediów leżał po stronie Media Concept.

PS. Literówki w reklamach McDonald's zwracają uwagę na problem dysleksji

W reklamach outdoorowych oraz w kartach menu McDonald’s celowo poprzestawiano litery, by pokazać, jak czują się osoby, które cierpią na dysleksję.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij