Havas Play debiutuje w Polsce i na rynkach światowych

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Havas Play debiutuje w Polsce i na rynkach światowych

Havas Play to nowa, międzynarodowa marka w specjalistycznym portfolio Havas Media Group, która dziś debiutuje na wybranych czterech światowych rynkach, w tym w Polsce. Jednostka integruje kompetencje agencji w obszarze social media, technologii, gier, muzyki, sportu i szeroko pojętej rozrywki oraz analityki danych. Havas Play wykorzystuje unikalne zasoby grupy Vivendi, gwarantując autorskie podejście do pomiaru danych w ramach doświadczeń związanych z marką.

Filozofia Havas Play opiera się na przekonaniu, że aktywizacja odbiorcy tam, gdzie w grę wchodzą pasje konsumentów, prowadzi do większego zaangażowania, a co za tym idzie, zwiększenia zakupów. To globalna sieć agencji, która umożliwi markom aktywizację w punktach styku konsumentów i ich pasji – od sztuki i technologii, po zdrowie i dobra konsumpcyjne. To wyspecjalizowana sieć w grupie Havas, która kompleksowo łączy dotychczasowe kompetencje i specjalistyczną wiedzę takich działających w ramach grupy zespołów jak Havas Sports & Entertainment i Socialyse. Havas Play łączy je w jednym miejscu, wykorzystując dodatkowo narzędzia rynkowe oraz własne (Converged), jak również autorską metodologię Havas Play Measurement opartą na zestawie narzędzi i na wskaźnikach Media Experience (Mx), dzięki czemu efektywnie mierzy wpływ fanów na daną markę. Na czele Havas Play w Polsce stanie Paweł Modzelewski jako head of Havas Play. Paweł Modzelewski raportuje bezpośrednio do chief digital officer, Beaty Magdziarz.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Havas Play wykorzystując interdyscyplinarną wiedzę swoich ekspertów, gwarantuje mix efektywnych strategii, idei, kreatywności, produkcji, zarządzania projektami i dystrybucji. Obejmując szereg takich usług jak branded entertainment, partnerstwa, influencer marketing, gaming, metaverse, experiental marketing, wydarzenia na żywo, sponsoring, social media, content marketing oraz rozrywka, a wszystko to, by wzmocnić doświadczenie marki z konsumentem w duchu filozofii Meaningful Brands. Wyróżniającym elementem oferty jest metodologia Havas Play Measurement, który umożliwia pomiar aktywacji marki i jej wpływ na efektywność oraz zwrot z inwestycji.

Wdrożenie marki Havas Play to element strategii transformacji cyfrowej całej grupy Vivendi, w tym Havas Village, obejmującej Havas Media Group oraz Havas Creative Group. Havas Play i Vivendi to prawdziwa synergia oraz doskonały przykład spójnej i zintegrowanej strategii całej grupy.

– Dzięki zasobom Vivendi, Havas Play ma wyjątkową przewagę, która kształtuje podstawowe elementy procesu planowania, w tym wykorzystanie danych i szczegółowy wgląd w zachowanie fanów i konsumentów oraz zaawansowaną analitykę, która wspiera proces decyzyjny. To oferta jakiej jeszcze nie było na polskim rynku – Havas Play łączy konsumentów z markami wykorzystując ich pasje poprzez influencer marketing, partnerstwa, media społecznościowe, muzykę, filmy, gry, czy też współpracę z najlepszymi talentami ze strefy kultury i mediów – mówi Paweł Modzelewski, head of Havas Play w Havas Media Group.

To, co wyróżnia Havas Play na rynku to optymalizacja aktywacji konsumentów poprzez głębokie rozumienie marek dzięki metodologii Meaningful Brands, opartej na 12 latach doświadczeń badawczych. Havas Play to także niestandardowe podejście do pomiaru doświadczenia marki oparte na globalnej platformie danych Havas – Converged.

– Cieszę się, że Polska jako jeden z kluczowych rynków obok Holandii, Singapuru oraz środkowego wschodu, została wybrana do inauguracji marki Havas Play. To niesamowita szansa rozszerzenia portfolio naszych usług oraz wzmocnienia współpracy z najważniejszymi partnerami i twórcami. Havas Play tworzy niesamowitą relację marki z konsumentem poprzez zintegrowane aktywacje i współpracę, mierząc przy tym efekt tych działań, co obecnie jest kluczowe. To świetna oferta, która właśnie wychodzi na polski rynek i nie tylko – mówi Beata Magdziarz, chief digital officer w Havas Media Group.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij