WebDoctor Training Center – więcej niż szkolenia

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
WebDoctor Training Center – więcej niż szkolenia

Ponad 30 godzin spotkań ze specjalistami od e-marketingu czeka na uczestników pierwszej edycji WebDoctor Training Center. To jedyne w swoim rodzaju wydarzenie poświęcone marketingowi w sieci odbędzie już 18-19.10.2012 w centrum konferencyjnym poznańskiego NH Hotel.

Spotkania poprowadzą specjaliści z branży SEO, SEM, Social Media oraz e-mail marketingu, którzy do tej pory chętnie dzielili się swoją wiedzą m.in. na portalu eksperckim SeoPortal.pl oraz oficjalnym blogu Google „Wszystko o AdWords”. W programie znajdują się 2 ścieżki szkoleniowe, dedykowane specjalistom ds. marketingu i PR oraz e-przedsiębiorcom. Uczestnicy poznają tajniki efektywnej reklamy online oraz użyteczności serwisów i analityki internetowej. Organizatorzy wskażą też konkretne rozwiązania, które warto zastosować na stronach internetowych uczestników.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

- Codziennie spotykamy się z wieloma pytaniami o skuteczną reklamę w internecie. Chcielibyśmy pomóc polskim przedsiębiorcom w uporządkowaniu wiedzy na ten temat - mówi Krzysztof Świtoński, organizator tej edycji WebDoctor Training Center. - Jesteśmy przekonani, że wydarzenie to będzie także okazją do poznania ciekawych ludzi i wymiany doświadczeń – dodaje.

Szczegółowy plan pierwszej edycji WebDoctor Training Center można znaleźć na specjalnie przygotowanej stronie internetowej: szkolenia.webdoctor.pl

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij