Volumizer, czyli innowacja marki Rowenta promowana przez Publicis

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Volumizer, czyli innowacja marki Rowenta promowana przez Publicis

Kampania agencji Publicis wprowadza na rynek zupełnie nowe, innowacyjne urządzenie do stylizacji włosów o nazwie Rowenta Volume 24. Rozpoczęte dzisiaj działania komunikacyjne będą realizowane w telewizji. Kampania potrwa do 9 listopada.

„Rowenta Volume 24 to innowacyjny produkt należący do nowej kategorii urządzeń przeznaczonych do stylizacji włosów, zwanych volumizer. Pozwala on na nadanie włosom niesamowitej objętości, która utrzymuje się przez cały dzień. Sekretem urządzenia jest unikalna, ceramiczna rolka nagrzewająca, która pozwala zwiększyć objętość włosów, chroniąc je przed uszkodzeniem, dzięki czemu włosy są zdrowe i bardziej lśniące. – powiedziała Katarzyna Namiota Account Executive z agencji Publicis i dodała: „Celem kampanii jest zwrócenie uwagi na nowy produkt. By osiągnąć założony cel posługujemy się kreacją stworzoną przez Publicis Conseil i adaptowaną na polski rynek. Najskuteczniejszym medium w takich przypadkach jest telewizja, dlatego spoty zachęcające do wypróbowania volumizera będą emitowane w najpopularniejszych stacjach telewizyjnych.”

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Na potrzeby kampanii Publicis Poland przygotował trzydziestosekundową reklamę, która ukaże się na antenie kanałów należących do stacji: TVP, TVN i Polsat.

W agencji Publicis przy realizacji kampanii pracowali: Michał Łągiewka (Senior Copywriter), Agnieszka Mazur (Account Director), Katarzyna Namiota (Account Executive). Planowanie mediów powierzono domowi mediowemu Mindshare

Marka Rowenta należy do Group SEB – koncernu, który współpracuje z agencją Publicis od ponad 20 lat.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij