Bracia Kacperczyk zostali ambasadorami marki Carrera

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Bracia Kacperczyk zostali ambasadorami marki Carrera

Carrera, marka okularów będąca od 1956 roku synonimem pionierskiego wzornictwa i wyjątkowej jakości, wybrała braci Kacperczyk na Ambasadorów Marki w Polsce.

Bracia Kacperczyk mają unikalny styl, eklektyczne podejście do muzyki i charyzmatyczne teksty, które rezonują z mentalnością nowego pokolenia indywidualistów. Perfect match do marki, która od lat celebruje niezależność, i która była głównym bohaterem sportu, od międzynarodowej sceny wyścigów Formuły 1 aż po stoki narciarskie, ochraniając oczy międzynarodowych gwiazd muzyki i filmu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Maciek i Paweł Kacperczyk to młodzi indywidualiści, którzy pozostają wierni sobie i nie podążają za innymi. Ich styl, prosty, ale i zniuansowany, również idealnie wpisuje się w wizję marki Carrera i jej kampanii #DriveYourStory. Również muzycznie: bracia tworzą muzykę, która jest powiewem świeżego powietrza na polskiej scenie muzycznej: duet wykazuje dużą twórczą swobodę, eksperymentując z różnymi gatunkami muzycznymi i łącząc różnorodne wpływy, od new-schoolowego rapu aż po wibrujący surf rock, a nawet rozmarzony shoegaze. Odwaga w wyrażaniu siebie i niezależny charakter są odzwierciedleniem DNA marki Carrera.

– Uważamy, że w dzisiejszych czasach twórczość sama się nie obroni. Liczą się również osoby, które za nią stoją, ich wygląd, poglądy, sposób wypowiedzi. Okulary to bardzo wdzięczne akcesoria. W modelach marki Carrera czujemy się świetnie, dlatego zdecydowaliśmy się na tę współpracę – powiedzieli bracia Kacperczyk w wywiadzie dla Vogue.

Bracia Kacperczyk są częścią globalnej kampanii Carrera #DRIVEYOURSTORY, która dosłownie oddaje etos marki: przejąć stery własnej historii. Żyć naprawdę, według własnych zasad i robić to, co kocha się najbardziej to najlepszy sposób na pełne przeżycie każdego dnia. Na własnych zasadach. Bracia Kacperczyk dołączają do globalnej kampanii marki, w której udział biorą utalentowani artyści pełni pasji i gotowi do życia na pełnych obrotach.

PS Bracia Kacperczyk w nowej kampanii Grant’s „Ekipa na Życie”

Marka Grant's prezentuje kolejną odsłonę kampanii „Ekipa na Życie" wraz z udziałem utalentowanych, młodych muzyków – braci Kacperczyk, którzy podbijają serca polskiej sceny muzycznej. Ta ekscytująca współpraca ukazuje siłę kolektywności i współdziałania, ponieważ razem możemy więcej!

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij