Teads uruchamia w Polsce program certyfikacyjny Teads Ad Manager

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Reklama internetowa

partnerem merytorycznym działu jest AdForm

Teads uruchamia w Polsce program certyfikacyjny Teads Ad Manager

Teads, globalna platforma mediowa łącząca agencje i reklamodawców z najważniejszymi lokalnymi i globalnymi wydawcami, uruchamia dla swoich partnerów w Polsce i na świecie program certyfikacyjny Teads Ad Manager (TAM). Program ten zapewnia przedstawicielom agencji partnerskich szereg korzyści, w tym możliwość nauki obsługi platformy zakupu mediów TAM oraz optymalizacji ich działań w kampaniach online, by te były jeszcze efektywniejsze.

Program certyfikacyjny TAM daje uczestnikom możliwość udziału w szkoleniach, które pogłębiają ich wiedzę na temat technologii Teads oraz umożliwiają skuteczniejsze jej wykorzystanie w strategii działań online.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Certyfikacja TAM składa się z dwóch poziomów: Fundamentals i Master. Oba skierowane są do zespołów agencji, które mają aktywnie konto w TAM i korzystają z platformy do prowadzenia kampanii reklamowych zarówno w trybie samoobsługowym, jak i zarządzanym.

Kurs TAM Fundamentals uczy obsługi platformy Teads Ad Manager (TAM) w zakresie zarządzania kampaniami. Obejmuje poszerzenie wiedzy w zakresie planowania, realizacji, pomiaru oraz raportowania wyników. Uzyskanie certyfikatu na tym poziomie potwierdza umiejętności skutecznej obsługi platformy i pracy w TAM. Otrzymanie tego certyfikatu jest bezterminowe.

Kurs TAM Master to kolejny, zaawansowany poziom w wykorzystaniu możliwości platformy. Skupia się na detalach i jakości prowadzonych kampanii, m.in. pracy z danymi związanej z prawidłowym rozmieszczeniem kodów śledzących czy szczegółowej ewaluacji i optymalizacji tych działań. Certyfikat na tym poziomie potwierdza zaawansowaną znajomość platformy i obsługi kampanii w TAM. Otrzymanie tego certyfikatu wymaga jego odnowienia po roku.

– Teads Ad Manager (TAM) to DSP, który pozwala dotrzeć do świata Teads w bardzo prosty i intuicyjny sposób. Doskonaliliśmy to narzędzie od kilku lat i teraz nadszedł idealny moment, aby wdrożyć proces certyfikacji. Rozpoczęliśmy od największych grup mediowych – IPG Mediabrands oraz Publicis, ponieważ chcieliśmy najpierw certyfikować partnerów, którzy używają TAM od dłuższego czasu, płynnie się w nim poruszają i wspólnie z nami go udoskonalają. Jest mi niezmiernie miło, że tak wiele agencji mediowych dołączyło już do programu, chętnie go z nami realizuje i deklaruje chęć udziału w kolejnych edycjach. Do tej pory przeprowadziliśmy już ponad 10 certyfikacji, w tym między innymi dla agencji należących do grupy IPG Mediabrands: Apex, OMD, PHD Media Direction, Sigma, K2, Havas, The&Partnership – komentuje Gracjan Chagowski, sales director Teads Poland.

– Dbamy o ciągły rozwój i podnoszenie kwalifikacji naszego zespołu, również w obszarze technologii wykorzystywanych przez naszych partnerów biznesowych i obsługi wiodących rynkowych narzędzi. Dlatego chętnie przyjęliśmy zaproszenie naszego zespołu do programu certyfikacyjnego Teads Ad Manager. Dzięki udziałowi w szkoleniach certyfikacyjnych możemy jeszcze skuteczniej korzystać z platformy i wykorzystywać jej szerokie możliwości, a uzyskanie certyfikatu na tym poziomie jest dla naszych klientów kolejnym potwierdzeniem tego, że ich kampanie są realizowane w najbardziej efektywny sposób − powiedział Piotr Wiktor, business partnerships manager IPG Mediabrands.

Teads Ad Manager to pierwsza platforma programatycznego zakupu reklam online, która umożliwia precyzyjne targetowanie bez użycia plików cookie. Dzięki temu agencje i reklamodawcy mogą dotrzeć do szerokiego spektrum odbiorców, wykorzystując segmenty oparte na sygnałach cookieless oraz segmentach kontekstowych. Ta innowacyjna funkcjonalność pozwala na zwiększenie zasięgu kampanii online, jednocześnie zapewniając bezpieczne i odpowiednie środowisko emisji reklam.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij