Na fali mobilności

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Na fali mobilności

Wiedza dostępna dla wszystkich pracowników z poziomu urządzeń mobilnych, w każdym miejscu i o każdej porze, czy jest to możliwe? Czy mobile learning to forma kształcenia która opłaci się pracodawcom?

Urządzenia mobilne towarzyszą nam wszędzie: w domu, w pracy, na wakacjach, na spotkaniach ze znajomymi, podczas biegania jak również plażowania, budzimy się z nimi i zasypiamy. Z dnia na dzień powstaje mnóstwo aplikacji, które mają nam pomagać się zorganizować czy dostarczyć rozrywki. Można powiedzieć, że dzisiejsze społeczeństwo nie wyobraża sobie życia bez smarfona.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Najnowszy raport „Nowe technologie w uczeniu” pokazuje, że polskie przedsiębiorstwa nie mają jeszcze wielu pomysłów jak wykorzystać mnogość urządzeń mobilnych do przekazywania i zarządzania wiedzą w przedsiębiorstwach. Tylko 26 proc. ankietowanych przedstawicieli działów zarządzania zasobami ludzkimi stosowało tę formę szkoleń w 2013 roku. Przy czym tylko dla 5 proc. badanych ta forma szkoleń jest atrakcyjna.

Martwi mnie trocha słaba ocena szkoleń z wykorzystaniem urządzeń mobilnych, które świetnie spisują się w formule wspierania wydajności/ wsparcia na stanowisku pracy (performance suport). Możliwe, że firmy dopiero uczą się jak wykorzystać potencjał tych technologii. Nie bez znaczenia w tym obszarze będzie rosnący udział młodych pokoleń wkraczających na rynek pracy. – mówi ekpert badania, Tomasz Jankowski.

Przeczytaj cały raport i dowiedz się więcej.
Wersję papierową możesz otrzymać podczas konferencji Digital Learning Congress.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij