K2 Media z nagrodą zanox Agency Award 2014

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
K2 Media z nagrodą zanox Agency Award 2014

Agencja mediowa K2 Media, działająca w ramach Grupy K2, została uhonorowana podczas ceremonii zanox Agency Award 2014 nagrodą w kategorii Best Agency Performance, w której liczą się fakty i twarde liczby.

Wyróżnienie to podkreśla wysokie kompetencje zespołu performancowego K2 Media. Nagroda przyznawana jest na podstawie procentowego wzrost obrotu wygenerowanego przez agencję w okresie trwania konkursu. Każda agencja współpracująca z siecią zanox automatycznie bierze udział w konkursie. Wygrywa ta, która osiągnie najlepsze rezultaty.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

To już trzecia edycja zanox Expert Day i zanox Agency Award w Polsce. Wydarzenie adresowane jest do ekspertów branży marketingu afiliacyjnego, z zakresu performance marketingu i e-commerce.

Zespół K2 Media odpowiada za projekty mediowe w Grupie K2 i obejmuje w tym momencie ponad 40 specjalistów. Firma realizuje projekty mediowe, marketingowe oraz performancowe. Do grona stałych Klientów firmy należą: BZ WBK, Carrefour, Grupa Medicover, Grupa PZU, Leroy Merlin, LG, Meritum Bank, Nutricia, Orlen, PKO BP, Play, Polpharma, Provident, Sanofi-Aventis, Telepizza.

 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij