Digital Touch – nowa agencja marketingu mobilnego

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Digital Touch – nowa agencja marketingu mobilnego

Na rynku agencji interaktywnych, pojawiła się nowa agencja marketingu mobilnego Digital Touch, która specjalizuje się w przygotowywaniu mobilnych strategii marketingowych.

Zespół Digital Touch tworzą Łukasz Jach-Bartha i Jakub Tutak, od wielu lat związani z branżą marketingu i e-commerce. Wcześniej współpracowali z agencjami Zentropy Partners i HYPERmedia, gdzie odpowiadali za opracowywanie i obsługę projektów multimedialnych oraz sprawowali opiekę merytoryczną nad projektami takich klientów jak Microsoft, Saab, Durex, Nescafe, Plus, Master Card, Disney, Procter & Gamble, Hoop, Maspex.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Twórcy Digital Touch chcą się wyróżnić na rynku wysoką jakością obsługi klienta i ścisłą współpracą z marką w celu osiągnięcia mierzalnych efektów. – Potrafimy kreatywnie łączyć potrzeby marki z oczekiwaniami konsumentów. Nie jest to misja oczywista. Wielokrotnie spotykaliśmy się z projektami, które profesjonalnie i na wysokim poziomie technicznym realizowały wizję danej marki i równocześnie miały się nijak do potrzeb jej potencjalnych użytkowników. Naszą misją jest w taki sposób dobrać narzędzia, aby marka z powodzeniem realizowała swoje cele i jednocześnie autentycznie angażowała do interakcji swoich użytkowników – komentuje Łukasz Jach-Bartha.

Oprócz zrealizowanych projektów komercyjnych agencja zaangażowała się m.in. w projekt społeczny fundacji Synapsis „Biegiem na pomoc”, poświęcony walce z autyzmem.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij