Positive Power e-Gazelą Biznesu

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Positive Power e-Gazelą Biznesu

Positive Power otrzymało prestiżowe wyróżnienie – firma znalazła się w opublikowanym przez Puls Biznesu rankingu e-Gazel Biznesu, czyli najdynamiczniej rozwijających się podmiotów branży e-commerce.

e-Gazele Biznesu to pierwszy w Polsce ranking mający na celu wyselekcjonowanie firm, które odnotowały w ostatnich latach największą dynamikę przychodu ze sprzedaży oraz największy zysk. Równocześnie założeniem organizatorów jest przedstawienie i nagrodzenie kluczowych podmiotów polskiego rynku e-commerce. Wśród 255 wyróżnionych firm znalazło się także Positive Power. Statuetki e-Gazel Biznesu zostaną wręczone podczas gal regionalnych połączonych z eksperckimi panelami dyskusyjnym.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Organizatorem rankingu e-Gazele Biznesu jest Puls Biznesu, a autorem zestawienia ARC Rynek i Opinia, firma badawcza specjalizująca się w realizacji projektów dla firm z branży e-commerce. Pełna lista laureatów dostępna jest na stronie.

Positive Power Sp. z o.o. to gliwicki Internet Software House, którego specjalnością są zaawansowane technologicznie rozwiązania webowe i mobilne, w tym w szczególności platformy e-commerce, systemy B2B i natywne aplikacje na systemy iOS, Android i Windows Phone.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij