TERRITORY

Na dobrej stopie z Robertem Makłowiczem. Premiera skarpetek od Nanushki.com

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Na dobrej stopie z Robertem Makłowiczem. Premiera skarpetek od Nanushki.com

Nic tak nie smuci jak koniec wakacji, czy urlopu. Czas wracać do swoich obowiązków, które przeplatane będą deszczowymi i wietrznymi dniami. Brzmi melancholijnie? Jednak jest na to rada - skarpetki z kolorową postacią, jaką jest Pan Robert Makłowicz.

Ajde! Robert Makłowicz i Nanushki, czyli kooperacja, o którą nikt nie pytał, a każdy potrzebował.

Wszystko zaczęło się od idei i to nie byle jakiej. Po jednej stronie barykady: człowiek o wielu talentach i ogromnym doświadczeniu. Niepowtarzalny polski podróżnik, dziennikarz, krytyk kulinarny, kucharz, pisarz, publicysta u boku wyjątkowej rodziny. Z drugiej strony wesoła, skarpetkowa firma z niepowtarzalnymi skarpetkami nie do pary. Misja była jedna: stworzyć skarpetki od Roberta Makłowicza dla fanów.

Nanushki słyną z pokręconych pomysłów, a tutaj zrodziły się aż trzy z nich.

„Ale dobre”, to propozycja z obliczem Pana Roberta. Można w nich chodzić na spotkania biznesowe, do teatru, do restauracji, a nawet można w nich spać. Jak wiadomo, wszystko kiedyś się kończy, więc jeżeli w czyimś sercu panuje pustka po obejrzeniu wszystkich odcinków z Panem Robertem – najlepiej zaopatrzyć się w jego podobizny, które można nosić na co dzień.

Podobna sprawa ma się z drugimi skarpetkami: „Zdrowy Pies”. Nienaganne, urocze i oczywiście śmieszne, z podobizną pupila ulubionego kucharza Polaków. „Gdy ujrzałem wizualizację projektu z pieskiem, to cofnąłem się myślą do sceny z Luisem jedzącym koper i aż się uśmiechnąłem” – skomentował Robert Makłowicz. Jeżeli chodzi o ostatnie skarpetki „Dalmatyński Fitness”, to propozycja dla tych, którzy cenią sobie komfort i prostotę, przy okazji zwracając na siebie uwagę tak zwanym "flexem z Makłowiczem", prosto i przejrzyście.

Trzy pary niecodziennych skarpetek są owocem konsensusu pomiędzy wybitnym krytykiem kulinarnym, a pokręconymi Nanushkami, które z całym swoim zaangażowaniem podjęły się próby zwizualizowania pragnień Pana Roberta. Skarpetki, które już teraz mogą cieszyć oko i stopy fanów Roberta Makłowicza można znaleźć tylko i wyłącznie na https://nanushki.com/ orazhttps://maklowicz.sklep.pl/

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij