Bezpłatne spotkanie - optymalizacja marketingu

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Bezpłatne spotkanie - optymalizacja marketingu

Rusza rejestracja na bezpłatne spotkanie na temat optymalizacji działań komunikacyjnych na Facebooku, YouTube i Google z udziałem międzynarodowych ekspertów Maple Team z Izraela.

Już 28 października w Warszawie odbędzie się popołudniowe, bezpłatne spotkanie pod hasłem „Jak nie tracić na marketingu?” z udziałem światowych ekspertów – Amita Kochavi i Shaia Beresa z izraelskiego zespołu Maple Team specjalizującego się w optymalizacji działań online. Chętni mogą się rejestrować przez formularz dostępny pod adresem.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Wydarzenie będzie pierwszą w Polsce okazją do spotkania z przedstawicielami Maple Team – światowego lidera w dziedzinie optymalizacji reklam na Facebooku, Google i YouTube. Shai Beres ( Co-Founder & Head of International Activity) oraz Amit Kochavi (CEO) z Maple Team opowiedzą między innymi o najnowszych narzędziach oferowanych przez Facebooka i Google +, a także o różnicach prowadzenia działań reklamowych w różnych krajach, na różnych kontynentach.

Uzupełnieniem spotkania będą też dyskusja na temat optymalizacji wykorzystania kanałów social media (Norbert Kilen, dyrektor strategiczny Think Kong) oraz optymalizacji działań PR (Anna Rybałtowska-Gańko, On Board Public Relations).

Spotkanie odbędzie się 28 października br. w centrum Warszawy. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zarejestrowani przez stronę uczestnicy dostaną emailowe potwierdzenia uczestnictwa.

Po więcej informacji na temat Maple Team zapraszamy na stronę.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij