GoldenSubmarine dołącza do Golden Dudes Worldwide

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
GoldenSubmarine dołącza do Golden Dudes Worldwide

Agencja interaktywna GoldenSubmarine wstępuje w szeregi Golden Dudes – międzynarodowego stowarzyszenia skupiającego niezależne firmy zajmujące się marketingiem i reklamą. Jest to związane z planami wzmocnienia działalności agencji poza granicami Polski.

GoldenSubmarine to jedna z największych agencji interaktywnych w Polsce – w dwóch biurach (w Poznaniu i Warszawie) pracuje ponad 60 specjalistów. Ostatnie kilkanaście miesięcy to okres intensywnego rozwoju: firma wygrała przetargi na obsługę interactive wielu międzynarodowych firm.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Od kilku lat umacniamy naszą pozycję na polskim rynku skutecznie konkurując z sieciowymi podmiotami. Dołączenie do Golden Dudes to naturalny krok w kierunku dalszej ekspansji, obejmującej także aktywności poza Polską. – mówi Grzegorz Krzemień, prezes GoldenSubmarine.

– Dzięki współpracy z Grupą będziemy mogli zapewnić odpowiednie wsparcie naszym kluczowym klientom planującym działania międzynarodowe. – dodaje Krzemień.

GoldenSubmarine będzie na razie jedynym polskim przedstawicielem GoldenDudes reprezentującym marketing interaktywny.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni, że GoldenSubmarine dołącza do nas. To profesjonalny partner, który z pewnością wniesie wiele pozytywnej energii. Zapewni także odpowiednie wsparcie dla innych firm członkowskich w zakresie pracy nad międzynarodowymi projektami – powiedział Marcel Loko.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij