Piwniczanka wypłynie w Internecie z Veneo

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Piwniczanka wypłynie w Internecie z Veneo

Veneo zostało wybrane jako partner do kompleksowej obsługi naturalnej wody mineralnej Piwniczanka w Internecie. Za koordynację projektu odpowiada Kinga Zborowska.

Do głównych zadań agencji należy opracowanie i egzekucja strategii marketingowej i public relations marki. Projekt kampanii zakłada wykorzystanie szerokich zasobów mediów, narzędzi digital i kanałów komunikacji, w tym content marketing, media relations, social media, video marketing oraz akcje specjalne, konkursy dla społeczności internetowych i eventy. Ponad to szeroko zakrojone działania komunikacyjne wspierane będą przez display i promocję w ekosystemie Google. Agencja zaprojektuje również materiały reklamowe i promocyjne oraz wykona aplikacje www.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Współpraca z Veneo jest elementem nowej strategii biznesowej Piwniczanki, zakładającej odświeżenie wizerunku marki, zbudowanie wokół niej lojalnej społeczności oraz dynamicznej rozbudowy sieci dystrybutorów na terenie całej Polski. Umowa została podpisana do końca 2015 roku.

Piwniczanka jest naturalną wodą mineralną o wysokiej mineralizacji,wydobywaną spod ziemi o pierwotnej czystości, nieskażonej bakteriologicznie i nieposiadającej zanieczyszczeń chemicznych, o mineralizacji 1756 mg składników mineralnych na litr. Wydobywana w Piwnicznej-Zdroju, jako jedyna woda w Polsce posiada idealne proporcje wapnia i magnezu. Wielokrotnie nagradzana i wyróżniana, w tym trzykrotnie przez Międzynarodowy Instytutu Smaku i Jakosci (iTQi) za najlepszy smak, czym mogą się poszczycić nieliczne światowe marki wód.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij