The Digitals informuje: Fotowarsztaty AXA z Lidią Popiel

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
The Digitals informuje: Fotowarsztaty AXA z Lidią Popiel

Jak patrzeć by widzieć? Czy można wykorzystać błędy techniczne? Jak wykonać portret w miękkim świetle? Na przygotowanym przez The Digitals portalu, AXA Polska umożliwia ludziom z pasją uczenie się fotografii od najlepszych, organizując konkurs oraz warsztaty online i offline z udziałem Lidii Popiel.

W imieniu AXA Polska, Agencja zaprasza do udziału w akcji fotograficznej z udziałem powszechnie znanej fotograf portretowej – Lidii Popiel. Trwająca ponad miesiąc kampania w formie fotowarsztatów online, podzielona jest na cztery etapy. Na dedykowanej stronie fotowarsztatyAXA.pl, co tydzień ukazuje się lekcja online, której towarzyszy przedstawione przez Lidię Popiel zadanie do wykonania. Na realizację zadania i zgłoszenie swojej pracy uczestnik ma czas do momentu publikacji następnej lekcji. Ostatnia lekcja ukaże się w formie live streamingu, podczas którego użytkownicy dostaną możliwość zadawania pytań Lidii Popiel.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Autorzy dwunastu najlepszych prac, wybranych przez fotografkę, zostaną zaproszeni na warsztaty stacjonarne w Warszawie.

Agencja The Digitals odpowiedzialna jest za ideę kreatywną, kreację, produkcję serwisu fotowarsztatyAXA.pl oraz komunikację w mediach społecznościowych. Od strony merytorycznej za akcję odpowiada Havas SE, który współpracuje z Lidią Popiel przy tworzeniu lekcji wideo oraz live streamingu. Dom mediowy Arena Media przeprowadził promocję i zrealizował kampanię w internecie. W promocję warsztatów zaangażowała się także znana blogerka Segritta. 

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij