Sprzedaż udziałów w PZL Spółka z o.o.

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Sprzedaż udziałów w PZL Spółka z o.o.

19 listopada 2014 roku zawarta została transakcja sprzedaży 51 proc. udziałów w PZL Spółka z o.o., należących do Publicis Groupe - dotychczasowym mniejszościowym udziałowcom tej agencji: Kotu Przyborze i Iwo Zaniewskiemu.

W wyniku zawarcia umowy Przybora oraz Zaniewski stają się właścicielami 100 proc. udziałów w spółce.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

"PZL to skrót od Przybora Zaniewski Limited. I powinno wystarczyć to za cały mój komentarz do dzisiejszego wydarzenia. Naszym wieloletnim partnerom: Kotu, Iwo oraz całemu zespołowi PZL życzę powodzenia i mocno trzymam kciuki za dalsze sukcesy. Dziękuję im za przyjemność współpracy w ramach grupy i płynącą z PZL kreatywną inspirację.” - powiedział Tomasz Hilt, CEO Grupy Leo Burnett, w skład której wchodziła PZL.

"Od wielu miesięcy toczyły się rozmowy na temat przyszłości PZL. Ogromna wdzięczność należy się naszym wieloletnim, ale też i zupełnie nowym klientom za wsparcie, które skłoniło nas do przejęcia w 100 procentach dotychczasowo tylko częściowej własności. Dziękujemy też Tomaszowi Hiltowi - CEO grupy Leo Burnett za wieloletnią współpracę i zarówno jemu, jak i Stephane'owi Estryn z Publicis Groupe za pozytywną, konkretną atmosferę rozmów. Specjalne podziękowania należą się Marioli Sobieraj – CFO grupy Leo Burnett za pomoc we wszelkich aspektach związanych z finansami. Mamy nadzieję, że niezależna PZL będzie w dalszym ciągu cennym partnerem dla wielu firm i instytucji" - powiedział Kot Przybora – prezes zarządu PZL.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij