Five Minutes. Interaktywne video tylko dla ludzi o mocnych nerwach, czyli jak może wyglądać nowoczesny branded content

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Five Minutes. Interaktywne video tylko dla ludzi o mocnych nerwach, czyli jak może wyglądać nowoczesny branded content

Five Minutes to niekomercyjny projekt, zrealizowany przez studentów szkoły filmowej Filmakademie Baden-Württemberg we współpracy z agencją interaktywną UNIT9 i jej polskim oddziałem, który od trzech lat funkcjonuje pod nazwą Le Polish Bureau w Łodzi i Poznaniu.

Five Minutes to materiał z pogranicza dwóch światów: sztuki filmowej i umiejętności wykorzystania najnowszych technologii w tworzeniu unikalnego przeżycia.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Twórcy projektu, poza wizualnymi aspektami filmu oraz interakcją z widzem nie zapomnieli o najważniejszym: w mistrzowski sposób budują emocje i napięcie.

Five Minutes to multimedialne, interaktywne połączenie gry i filmu. Główny bohater tej opowieści, John ma niewiele czasu na walkę ze śmiertelną infekcją, która zamienia ludzi w żywe trupy.

Jedyną szansą Johna na przeżycie, jest skoncentrowanie się na swoich wspomnieniach, pomaga mu w tym widz, który od samego początku ma decydujący wpływ na ostateczny wynik tej walki.

Zegar tyka.

Ten interaktywny projekt, powstał w wyniku nieograniczonej i nieskrępowanej wymogami rynku studenckiej wyobraźni i fascynacji tematem zombie oraz zaangażowaniem UNIT9, agencji, która na pierwszym miejscu stawia połączenie najnowszych technologii i storytellingu w budowaniu emocjonalnej więzi pomiędzy widzem i doświadczeniem. 

Projekt powstał w ramach "UNIT9 presents" - inicjatywy, która polega na promowaniu unikalnych, niezależnych treści i innowacyjnego storytelling'u

Projekt, pomimo, że nie jest oficjalnym materiałem reklamowym, bardzo spodobał się firmie Casio, która w zamian za wsparcie poprosiła o obecność produktu w materiale wideo.

W Five Minutes można zagrać na tablecie, laptopie i komputerze stacjonarnym. Widz ma do wyboru jeden spośród trzech poziomów trudności. Premiera projektu w sieci miała miejsce 19 listopada.

Zagrać można tutaj.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij