SiatkarskiPortal.pl w nowej odsłonie

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
SiatkarskiPortal.pl w nowej odsłonie

Dziś została zaprezentowana nowa makieta jednego z największych w Polsce serwisów traktujących o jednej z najbardziej lubianych dyscyplin sportowych w kraju - siatkówce.

Siatkarskiportal.pl to serwis internetowy o siatkówce, zarówno profesjonalnej, jak i amatorskiej. Powstał w 2012 roku z myślą o relacjonowaniu najważniejszych imprez w kraju. Dziś zaprezentowana została odbiorcom nowa makieta serwisu, bardziej funkcjonalna i przejrzysta.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Portal jest jednym z najszybciej rozwijających się serwisów tematycznych w Polsce. W ciągu dwóch lat funkcjonowania zgromadził 80 tysięcy stałych czytelników, a kanał na Youtube - Siatkarski TV - wygenerował do tej pory ponad 280 tysięcy odsłon. Dziennikarze, którzy od lat związani są ze sportem i pasjonują się siatkówką, tworzą unikalny, w stu procentach autorski kontent, stając się tym samym źródłem najświeższych branżowych informacji nie tylko dla odbiorców, ale też innych mediów. ,,Tworzenie własnej treści jest dla nas zasadą naczelną, która będzie nam przyświecać w dalszym rozwoju” - twierdzi Przemysław Światowiec – redaktor naczelny Siatkarskportal.pl. Dziennikarze Siatkarskiegoportalu.pl jako jedni z nielicznych przedstawicieli portali sportowych byli akredytowani podczas Mistrzostw Świata w których Polacy wywalczyli złoty medal.

„Nowa makieta portalu jest znacznie bardziej nowoczesna, co internaucie pozwoli na swobodne poruszanie się w serwisie. Stawia nas na równi z największymi siatkarskimi serwisami na świecie, a polską konkurencję zostawia w tyle. Kraj, którego reprezentacja zdobyła w tym roku mistrzostwo świata w siatkówce, zasługuje też na godną reprezentację tej dyscypliny w Internecie” – mówi redaktor naczelny portalu Przemek Światowiec.

Twórcy portalu zapowiadają kolejne zmiany i niespodzianki, które mają być łakomym kąskiem dla reklamodawców chcących dotrzeć do najbardziej wybrednego klienta.

Już teraz można zdradzić jedną z nich. To uruchomienie na kanale Youtube - Siatkarski TV - kilku autorskich programów, prowadzonych przez doświadczonych dziennikarzy. Między innymi, do redakcji serwisu SiatkarskiPortal.pl dołączyła Anna Matusiak, znana z Telewizji Polskiej oraz programu "Na Tapecie" emitowanego na żywo w Superstacji. W swoim programie - "Podwójna krótka Ani i..." - bez skrupułów przepytywać będzie największe siatkarskie gwiazdy, rozmawiając o ich pasjach, gustach i marzeniach. Zostawi z tyłu sprawy szatni, siłowni i parkietu, prezentując rozmówcę z ludzkiej strony. Z upływem czasu będą dodawane kolejne autorskie programy, debaty, a także relacje live siatkarskich wydarzeń.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij