K2 autorem witryny dla TR Warszawa

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
K2 autorem witryny dla TR Warszawa

Agencja K2 opracowała i wdrożyła nową stronę dla teatru TR Warszawa.

Nową stronę stworzono tak, aby pokazać, że TR Warszawa to nie tylko scena, ale także szereg działań okołoteatralnych. Strona prezentuje teatr przez pryzmat działań, realizowanych w tym miejscu, bo TR Warszawa to właściwie instytucja kulturalna, eksperymentująca i szukająca nowych środków wypowiedzi. Dlatego też uznano, że działania prowadzone przez teatr nie wymagają wymyślania charakterystycznej i oryginalnej oprawy w sieci, a jedynie sprawnego wydobycia na światło dzienne najważniejszych treści opowiadających o codziennej działalności tak, by podkreśli projekty graficzne, z których słynie TR Warszawa. Plakaty i zdjęcia ze spektakli mają mocną, zapadającą w pamięć formę i tworzą charakterystyczny, artystyczny klimat.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Z tego powodu skupiono się na funkcjonalności strony. Zmaksymalizowano obszary, na których pokazywane są multimedia. Sprawiono, aby teksty (często długie) pozostały czytelne. A całość rozpisano w prostej siatce, która jest jedynie szkieletem dla publikowanych treści.

Strona zawiera opisy spektakli aktualnych i archiwalnych, prezentuje repertuar, oraz bieżące informacje o projektach dodatkowych prowadzonych przez teatr – koncertach, sztukach dokumentalnych, koncertach, które znajdują dla siebie miejsce na scenie przy Marszałkowskiej. W zakładce Mediateka znaleźć można również wiele materiałów multimedialnych opowiadających o historii i działalności teatru oraz życiu ludzi z nim związanych. W osobnym miejscu zaprezentowany został cały zespół. Całość tworzy spójny i charakterystyczny obraz TR Warszawa w sieci.

Strona jest dostępna również dla urządzeń mobilnych. Poprawne wyświetlanie na telefonach i tabletach powiększa zasięg dotarcia do potencjalnego widza.

K2 jest partnerem TR Warszawa od 2012 roku.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij