TERRITORY

adrino edukuje branżę z Mobile Academy Tour – spotkaniach o tajnikach reklamy mobilnej

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
adrino edukuje branżę z Mobile Academy Tour – spotkaniach o tajnikach reklamy mobilnej

Chyba nikogo nie zaskoczy stwierdzenie, że smartfony to doskonałe narzędzie do komunikacji z klientem. Niestety, potencjał ten wciąż jest lekceważony przez marketerów, którzy budżety reklamowe przeznaczają w większości na klasyczne media.

I chociaż coraz częściej w branży mówi się o reklamie mobilnej, wciąż istnieje pewna obawa przed prowadzeniem działań marketingowych w tym kanale. Team ekspercki sieci reklamy mobilnej adrino rzuca temu wyzwanie i w ramach Mobile Academy Tour planuje raz na zawsze rozwiać wątpliwości i obalić mity związane z mobile advertising.

Czy reklama mobilna dowiezie założone cele? Czy da się ją jakoś zmierzyć? Od czego zacząć? Jak zaplanować swoją obecność w mobilnym kanale? Odpowiedzi na te pytania znają eksperci z sieci reklamy mobilnej adrino, którzy na reklamie w mobile zjedli zęby. Teraz postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i wyjść na przeciw potrzebom nie tylko marketerów ale i wszystkich osób zainteresowanych mobile advertising. W tym celu zorganizowali Mobile Academy Tour – spotkania w ramach których dzielą się swoją wiedzą i wyjaśniają zawiłości reklamy mobilnej.

Pierwsze spotkanie w ramach Mobile Academy Tour team adrino ma już za sobą.

Odwiedziliśmy Brandplace, gdzie w ciągu całodniowego warsztatu mogliśmy zgłębić zagadnienia związane z reklamą mobilną. Zespół agencji Brandplace zdecydowanie poszerzył swoją wiedzę na ten temat, co powinno zaowocować nowym podejściem zarówno do kreacji jak i strategii reklamowych – mówi Dariusz Werelich, head of sale adrino.

Od dawna spoglądaliśmy w stronę mobile. W dzisiejszych czasach niewykorzystanie potencjału tego kanału to ogromny błąd, na który po prostu nie możemy sobie pozwolić. – mówi Paweł Niezgoda, CEO Brandplace. Tym bardziej było nam miło, kiedy zjawił się u nas team adrino i pokazał jak w praktyce wygląda mobile advertising. To było genialne spotkanie, pełne mobilnych case studies, za to bez zbędnego teoretyzowania. W końcu mogliśmy zadać od dawna nurtujące nas pytania i uzyskać odpowiedzi bezpośrednio od najlepszych ekspertów od reklamy mobilnej na rynku! Nie będę wspominał ile czasu zaoszczędziliśmy dzięki temu spotkaniu. Mamy nowe pokłady wiedzy i jesteśmy pełni energii do mobilnych aktywności.

Mobile Academy Tour to projekt, z którym nosiliśmy się od dawna, dlatego tym bardziej cieszymy się, że w końcu udało nam się go zrealizować. Reklama mobilna jest nowa, jest atrakcyjna, ma ogromny potencjał, który po prostu trzeba wykorzystać. Bez edukacji rynku i odważniejszych działań w kanale mobilnym rok mobile w Polsce po prostu nigdy nie nastąpi. Chcemy to zmienić! Wierzymy, że tylko dzięki takim inicjatywom jak Mobile Academy Tour, podczas których możemy się spotykać z zainteresowanymi reklamą mobilną agencjami, czy z marketerami jesteśmy w stanie w realny sposób wpłynąć na wygląd rynku mobile w Polsce. – mówi Grzegorz Chyliński, CEO adrino.

Dzielimy się wiedzą naszą, ale i ekspertów, z którymi w adrino na co dzień współpracujemy. Mamy ogromne doświadczenie, jesteśmy zespołem entuzjastów, który od lat zgłębia tajniki mobilnych rozwiązań. Teraz tym, czego się nauczyliśmy, chcemy się dzielić z innymi. Mamy ogromne ambicje, chcemy zaktywizować rynek, sprawić, żeby mobile w Polsce w końcu na dobre wystartował – dodaje Werelich.

To nie jest konkurs – przyjedziemy do każdego zespołu, który po prostu nas przekona, że warto go odwiedzić i że chciałby poznać od środka jakie korzyści może mu przynieść reklama w mobile. – kończy Chyliński.

Jeśli więc, podobnie jak Brandplace, od dawna spoglądacie w stronę mobilnych rozwiązań, chcielibyście poznać możliwości mobile advertising, spędzić dzień na praktycznych warsztatach prowadzonych przez profesjonalistów, a przy tym dobrze się bawić to koniecznie do nas napiszcie. W zgłoszeniu wskażcie te obszary reklamy mobilnej, które najbardziej Was nurtują. Oczywiście musicie nas także przekonać dlaczego to właśnie was mamy odwiedzić. Jeśli zrobicie to dobrze – pakujemy się u przyjeżdżamy! – podsumowuje Werelich.

Wszystkie zgłoszenia przyjmowane są pod adresem email: [email protected].

Mobile Academy Tour będzie trwało przez cały kolejny rok.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij