Nowe stanowiska w STREETCOM Polska

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Nowe stanowiska w STREETCOM Polska

W strukturach agencji marketingu rekomendacji Streetcom Polska nastąpiły zmiany. Urszula Jaworowska awansowała na stanowisko Account Directora. Do zespołu dołączyły również dwie nowe osoby. Karina Królikowska jako Sales Manager oraz Agnieszka Zając, która objęła stanowisko PR Managera.

Urszula Jaworowska awansowała w strukturach Streetcom Polska na stanowisko Account Directora. Odpowiadać będzie za pracę zespołu accountów oraz ich szkolenia. Do jej obowiązków należeć będzie również nadzór nad nowymi projektami oraz ich realizacja.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Z agencją związana od 2010 roku. Odpowiedzialna między innymi za wprowadzenie firmy na rynek litewski, czeski i węgierski. Koordynuje także projekty dla kluczowych Klientów firmy.

W strukturach Streetcom Polska stworzone zostały również dwa nowe stanowiska.

Do agencji dołączyła na stanowisko Sales Managera, Karina Królikowska. Do jej obowiązków należy pozyskiwanie nowych klientów, przygotowywanie ofert, budowanie długofalowych relacji z kluczowymi klientami oraz realizacja planów sprzedażowych.

Karina Królikowska od wielu lat związana jest z branżą mediową. Pracowała na stanowiskach managerskich, w działach sprzedaży oraz marketingu i promocji, w takich firmach jak: Sony Music Polska, Radio Eska, Media Point Group czy Multikino S.A.

Agnieszka Zając w Streetcom Polska odpowiada za kompleksowe działania public relations. W tym przygotowanie strategii, wdrażanie wszystkich działań związanych z komunikacją spółki, promowaniem i wzmacnianiem jej wizerunku, a także relacje z mediami. Do jej obowiązków należy również wsparcie PRowe dla Klientów agencji.

Agnieszka Zając przez siedem lat związana była z 4fun Media SA, gdzie pełniła funkcję Dyrektora PR i Marketingu. Wcześniej pracowała między innymi w Nova Communications Group, Media Point Group i agencji Sigma International.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij