”Ferie z iPadem” w iDream , wkrótce akcja Walentynkowa z konkursem fotograficznym

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
”Ferie z iPadem” w iDream , wkrótce akcja Walentynkowa z konkursem fotograficznym

iDream, należąca do Eurotel SA sieć sklepów ze sprzętem Apple, prowadzi akcję „Ferie z iPadem”. Na luty planowana jest akcja Walentynkowa, z kulminacją oczywiście 14 lutego.

W ramach akcji „Ferie z iPadem” przygotowano cykl warsztatów, podczas których eksperci iDream w salonach tej marki prezentują wszystkim chętnym aplikacje związane z aktywnym pobytem na feriach. Są to przede wszystkim aplikacje pokazujące trasy narciarskie, pozwalające mierzyć szybkość zjazdu, spalanie kalorii itp. Poza tym także aplikacje pogodowe, przewodniki po kurortach narciarskich, czy aplikacje pozwalające rezerwować noclegi. Serii warsztatów (prowadzonych w salonach iDream w 7 miastach) towarzyszy kampania, mająca na celu poinformowanie o nich klientów galerii handlowych i zaproszenie ich na warsztaty (udział jest bezpłatny) – na kampanię składają się m.in. spoty emitowane w radiowęzłach galerii handlowych oraz dystrybucja materiałów promocyjnych w otoczeniu sklepów iDream i na terenie całych galerii.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Na drugi tydzień lutego firma planuje akcję „Walentynki z iDream”. Również i ta akcja prowadzona będzie we wszystkich miastach, w których obecne są salony iDream. Osią akcji będą warsztaty dotyczące praktycznego zastosowania iPadów w fotografii (robienie zdjęć, ich obróbka i możliwości udostępniania czy archiwizacji), prowadzone w salonach iDream. Warsztatom towarzyszyć będzie konkurs na najbardziej kreatywne zdjęcie wykonane i obrobione za pomocą iPada, prowadzony pod hasłem „Para Zakochana” (nagrodami będą iPody Shuffle, organizatorzy przewidują także nagrody pocieszenia). Akcja będzie promowana działaniami POS w galeriach handlowych oraz tygodniową kampanią radiową (prowadzoną z różnymi stacjami w zależności od miasta, m.in. Radio Zet, RMF Maxx, PR Kielce, Radio Plus Bydgoszcz). Media do kampanii zostały zaplanowane i zakupione przez dział marketingu Eurotel SA.

Ważnym punktem akcji będzie udział iDream w Walentynkowym evencie Radia Plus w Gdańsku, z kulminacją na krytym lodowisku na Placu Zebrań Ludowych - 14 lutego.

Sieć iDream liczy sobie obecnie siedem salonów, umiejscowionych w: Białymstoku, Bydgoszczy, Częstochowie, Gdańsku, Kielcach, Olsztynie i Szczecinie. Salony iDream to salony o statusie Apple Premium Reseller (APR), a więc spełniające najwyższe standardy - lokalizowane są zwykle w najbardziej prestiżowych centrach handlowych. Ich powierzchnia wynosząca ponad 100 m2 - pozwala na komfortową ekspozycję produktów Apple, swobodne poruszanie się wewnątrz i dostęp do pełnej oferty towarowej, jak również możliwość bezpośredniego testowania działania każdego z produktów.

iDream oferuje również usługi serwisowe sprzętu marki Apple. Serwis obsługuje zlecenia na sprzęt wymagający usług serwisowych, dostarczany przez klientów do salonów iDream w całym kraju. Można do niego również przesyłać sprzęt bezpośrednio, bez wizyty w salonie iDream. Serwis mieści się w bydgoskim Focus Mallu i działa jako „serwiso-kawiarnia”, w której nie tylko można oddać sprzęt do naprawy oraz uczestniczyć w szkoleniach i warsztatach, ale również spotkać się z innymi fanami marki Apple.

Poza siecią salonów Apple Premium Reseller, pod marką iDream działa również sklep internetowy oferujący paletę produktów marki Apple (www.iDream.pl ). Klienci e-sklepu mają możliwość odbioru osobistego zakupów we wszystkich stacjonarnych punktach sprzedaży.

Więcej informacji na stronie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij