Marketing w sieci z dofinansowanymi szkoleniami

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Marketing w sieci z dofinansowanymi szkoleniami

W pierwszej edycji „Studiów E-marketera” zwyciężył kierunek Marketing w sieci prowadzony podyplomowo przez Wyższą Szkołę Europejską im. ks. Józefa Tischnera z Krakowa.

Szkolenia Marketing w sieci wywodzą się ze zwycięskich studiów podyplomowych. Uhonorowany kierunek prowadzą Ci sami eksperci, którzy prowadzą szkolenia dofinansowane w 80%. Szkolenia z Marketingu w sieci, skierowane są do pracowników oraz pracodawców sektora małych i mikro przedsiębiorstw z terenu Małopolski.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Celem każdego uczestnika szkolenia jest opracowanie strategii promocji swojej firmy w Internecie, przy pomocy wykwalifikowanych specjalistów z różnych obszarów nowoczesnego marketingu. Każdy uczestnik może skorzystać z bezpłatnych konsultacji z wybranymi wykładowcami. Wszyscy otrzymują pakiet materiałów szkoleniowych, casebook, dostęp do tematycznych kursów e-learningowych oraz zaproszenie na BARCAMP.

Obecnie trwa rekrutacja na III edycję szkoleń z Marketingu w sieci.  Oferowane są cztery specjalizacje: startupy, e-commerce, grafika, e-HR. Zajęcia będą odbywać się w piątki, cały projekt będzie obejmował 10 zjazdów.

Projekt szkoleniowy [email protected] - Małopolskie Małe i Mikroprzedsiębiorstwa w Sieci 2 powstał w oparciu o wiedzę i doświadczenie zdobyte podczas realizacji pierwszego projektu o podobnej tematyce.

Nowy, poszerzony,  80 godzinny program obejmuje praktyczne zajęcia ze znanymi specjalistami z branży interaktywnej. Nad poziomem szkoleń czuwają patroni merytoryczni, wśród których znalazł się także Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska.

Uczestnicy szkoleń otrzymają dostęp do profesjonalnych materiałów szkoleniowych oraz do kursów e-learningowych i casebooka. W programie przewidziano również otwarte barcampy.

Koszt uczestnictwa to 528,80 zł. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij