Joe Levy nowym Dyrektorem Technicznym w Sophos

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Joe Levy nowym Dyrektorem Technicznym w Sophos

Joe Levy, będący uznanym specjalistą w dziedzinie bezpieczeństwa IT, pokieruje globalną strategią Sophos. Będzie odpowiadał za wizję i innowacyjność produktów w celu zwiększania i uproszczenia bezpieczeństwa IT.

Swoją ponad dwudziestoletnią ekspertyzę w obszarze bezpieczeństwa informacji, Levy zdobywał m.in. jako CTO w Blue Coat Systems, po przejęciu przez firmę pioniera analizy bezpieczeństwa, Solera Networks, gdzie pełnił funkcję CTO od 2008 roku. Przed Solera, Levy był CTO w firmie SonicWALL (przejętej przez firmę Dell), gdzie przewodził zespołom badawczym i developerskim, skupiając się na firewallach nowej generacji, Głębokiej Inspekcji Pakietów, kryptografii i bezpiecznego zdalnego dostępu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Wcześniej, Levy pracował sześć lat z OneNet, gdzie zarządzał projektowaniem i rozwojem produktów oraz usług. Jest również współautorem książki na temat bezpieczeństwa sieci bezprzewodowej, poruszającej temat licznych innowacji w tym zakresie.

Sophos koncentruje się na zapewnianiu kompleksowego bezpieczeństwa w prosty sposób - mówi Kris Hagerman, Dyrektor Generalny Sophos. Joe podziela naszą wizję, zgodnie z którą następna generacja rozwiązań bezpieczeństwa wymagać będzie innowacji zarówno w ramach możliwości, jak i funkcjonalności. W trakcie swojej kariery, Joe wielokrotnie wykazał się nieszablonowym podejściem, prowadzącym w rezultacie do sukcesu. Jego wiedza i wizja będą nieocenione w procesie budowania nowych rozwiązań, które będą miały za zadanie sprostać rosnącym wymaganiom naszych klientów. 

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij