Małkiewicz za Piturę - nowy dyrektor kreatywny w Lemon Sky JWT

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Małkiewicz za Piturę - nowy dyrektor kreatywny w Lemon Sky JWT

Po pięciu latach pracy jako Creative Director i Executive Creative Director, Mariusz Pitura żegna się z agencją. Jego stanowisko zajmie Piotr Małkiewicz.

Piotr Małkiewicz jako Creative Director pracuje w Lemon Sky JWT od września 2014 roku, a obecnie awansuje na stanowisko Executive Creative Directora całej agencji. Ma za sobą piętnastoletnie doświadczenie w reklamie. Przedtem Creative Director w agencji Kropka Bordo, której był również współzałożycielem. Wcześniej Małkiewicz przeszedł całą ścieżkę awansu od Art Directora do Creative Directora w agencji sieciowej Havas Worldwide Warsaw (wcześniej Euro RSCG 4D). Ma na swoim koncie wiele nagród, m.in. Golden Arrow, Bumerang czy Kreaturę. Był jurorem w konkursie KTR. Otrzymał też nominację w ostatniej edycji konkursu Just Creatives Eurobest. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Pod rządami odchodzącego ze stanowiska Pitury, do portfolio JWT Warszawa (przed połączeniem z Lemon Sky) dołączyli tacy klienci, jak IKEA, Nestle Confectionery, Carlsberg czy GSK, a agencja zdobyła kilkanaście nagród i wyróżnień na wielu festiwalach (m.in. Effie, KTR, Epica, Cannes Lions). Sam Pitura był wielokrotnie wybierany jurorem (m.in. JWT Global Creative Council, Eurobest, New York Festivals, Golden Drum, KTR). W 2014 miesięcznik Press uznał go za jedną z 25 najważniejszych postaci polskiej reklamy po ’89 roku. Dalsze plany zawodowe Mariusza Pitury nie są jeszcze znane.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij