Znamy finalistów konkursu Blog Roku 2014

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Znamy finalistów konkursu Blog Roku 2014

Kapituła tegorocznego Bloga Roku wskazała po trzy nominacje w każdej z konkursowych kategorii. Laureatów Bloga Roku 2014 oraz Bloga Blogerów poznamy już 3 marca podczas uroczystej gali.

Jurorzy tegorocznego konkursu, spośród kandydatów wytypowanych w esemesowym głosowaniu internautów, wskazali po trzy blogi, które w ich opinii są najciekawsze oraz najbardziej wartościowe. W kolejnym etapie, podczas głosowania kapituły, zostaną wyłonieni zwycięzcy Bloga Roku 2014.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Do finału zakwalifikowali się:

Wyróżnienie w konkursie Blog Roku to nie tylko prestiż, lecz także realna szansa na odniesienie sukcesu. Tezę tę potwierdzają dane z rankingu przeprowadzonego przez internetowy panel badawczy Hash.Fm. Analizie zostały poddane zwycięskie i wyróżnione blogi we wszystkich kategoriach konkursowych Blog Roku 2012–2013. Zostały one ocenione pod względem wskaźników interakcji tj. zliczonej liczby ruchów internautów w mediach społecznościowych. Na czele rankingu plasuje się zwycięski blog z 2013 r. w kategorii Moda i uroda – http://poziom.blog.pl/. Za miesięczną aktywność internatów w zakresie komentarzy, lajków i udostępnień otrzymał w rankingu ponad 9,2 tys. punktów. Na drugim miejscu znalazł się 20m2. Tak wysoka pozycja w rankingu nie dziwi – kanał Łukasza Jakóbiaka subskrybuje ponad 250 tys. użytkowników. To robi wrażenie! W pierwszej dziesiątce znalazły się także m.in. polimaty.tv (134 tys. Fanów na Facebooku), promująca roślinną dietę Jadlonomia czy mrvintage.pl/, czyli najbardziej opiniotwórczy polski blog o szeroko rozumianej modzie męskiej i męskim stylu.

 - Dotychczasowi laureaci naszego konkursu stanowią dziś czołówkę polskiej blogosfery. To ludzie twórczy i ambitni. Wielu z nich zrezygnowało z pracy na etacie, by profesjonalnie zająć się prowadzeniem bloga. Żyją z pasją, piszą książki, fotografują i motywują innych do działania. To dla nas najlepsze potwierdzenie słusznie podjętych decyzji – komentuje Dorota Szostek-Rejowska, odpowiedzialna za organizację konkursu.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij