Biało-złota czy niebiesko-czarna? Globalny problem koloru sukienki rozwiązany przez Dekoral Fashion!

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Biało-złota czy niebiesko-czarna? Globalny problem koloru sukienki rozwiązany przez Dekoral Fashion!

Dekoral Fashion włącza się do dyskusji, próbując pogodzić internautów w żartobliwy sposób i proponując im własne, autorskie spojrzenie na kwestię łączenia kolorów, w której marka jest ekspertem.

PPG Deco Sp.z.o.o właściciel m.in. marek Dekoral i Dekoral Fashion, producent wiodących na polskim rynku farb i lakierów do ścian, postarał się rozwiązać problem, jaki wywołała ostatnio słynna, dwukolorowa sukienka. W wyprodukowanym, specjalnie na potrzeby tej akcji filmie, Dekoral Fashion proponuje nie martwić się tym, jakie barwy widzimy, ale pokazuje z przymrużeniem oka, jak właściwie je połączyć. Film wykorzystuje atrakcyjną formę komunikacji, jaką jest kinetyczna typografia. Marka pokazuje w ten sposób jak można wykorzystywać aktualnie istniejące trendy do promocji własnych produktów.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Real time marketing to trend, wymagający szybkości działania, błyskotliwości i śledzenia aktualnych trendów w internecie. Wymaga zarówno od marki jak i agencji dyscypliny i otwartości na niekonwencjonalne działania. Jesteśmy na to gotowi, co zaowocuje prawdopodobnie dużą ilością fajnych akcji w ciągu całego roku – mówi Wojciech Kapelusz, online marketing manager w PPG Deco Polska.

Agencją odpowiedzialną za film jak i obsługę marki w kanałach digital w tym roku jest Biuro Podróży Reklamy. Głównym założeniem kampanii jest wejście w bezpośrednią interakcję z użytkownikami, przy użyciu multimedialnych narzędzi komunikacji.

Współpraca w 2015 roku jest wynikiem przetargu wygranego przez agencję.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij