Nowe narzędzie dla producentów FMCG - inShop SEO

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
eCommerce

Nowe narzędzie dla producentów FMCG - inShop SEO

Narzędzie inShop SEO, dostępne w Kwit Analytics, to odpowiedź na panujące trendy w e-commerce. Wraz z rozwojem handlu online branża spożywcza również przenosi się do sieci.

W 2014 r. funkcjonowały 424 internetowe e-sklepy posiadające w swojej ofercie asortyment spożywczy, a według prognoz tylko do końca roku ich liczba ma wzrosnąć do 451 (w tym kilka dużych sieci handlowych typu Alma, Piotr i Paweł, Tesco). Dlatego producenci nie powinni się skupiać tylko na SEO wyników popularnych wyszukiwarek internetowych, ale również monitorować dostępność ich produktów w wyszukiwarkach internetowych delikatesów. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

inShop SEO w internetowych sklepach spożywczych pozwala na analizę wyników wyszukiwania na wybrane słowa kluczowe. Dzięki temu można w prosty sposób monitorować, jakie produkty pojawiają się w tych wynikach, na których pozycjach się znajdują i jak te pozycje ulegają zmianie z biegiem czasu. Dodatkowo istnieje możliwość sprawdzenia ile produktów danej marki znajduje się w wyszukanym asortymencie (tzw. pokrycie wyników wyszukiwania).

Wszystkie informacje, celem chociażby analiz sprzedażowych, można zebrać w jednym miejscu (raporcie). Wówczas w prosty i szybki sposób można wyciągnąć wnioski, gdzie należy podjąć odpowiednie działania i wypozycjonować produkty. 

To kolejna nowość, którą prezentuje Kwit Analytics. Kilka tygodni temu firma poszerzyła swoją działalność w obszarze e-FMCG i wyszła poza analitykę. Od teraz specjalizuje się także w nowoczesnych kampaniach e-marketingowych oraz rozwiązaniach dla e-biznesu typu Brand Widget (komponent “Kup Teraz”), z którego korzysta obecnie m.in. Danone.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij