Piękne nogi w 15 sekund – to możliwe!

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Piękne nogi w 15 sekund – to możliwe!

Zadbane nogi to jeden z największych atutów kobiecego wyglądu. Szczególnie teraz, kiedy wielkimi krokami zbliża się wiosna, będziemy chciały je eksponować w ulubionych spódnicach i sukienkach. I nagle pojawia się problem – dostrzegamy na nich pajączki, zaczerwienienia, znamiona.

Gatta w swoim najnowszym spocie internetowym prezentuje kilka sposobów walki z niedoskonałościami nóg. Film zainspirowany słynną reklamą karty kredytowej, powstał na podstawie opinii klientek marki Gatta.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Spot internetowy jest wynikiem wielu rozmów przeprowadzonych z kobietami podczas pracy nad nowym produktem. Przedstawiały one sposoby na nieskazitelne nogi oraz ich słabe i mocne strony. Któż nie chciałaby spędzić tygodnia na plaży i mieć pięknie opalonych nóg? Panie inwestują też w zabiegi laserowe i tu słowo inwestycja jest jak najbardziej na miejscu. Kolejny pomysł to balsam brązujący – doskonały pod warunkiem, że dojdziesz do perfekcji z równomiernym rozsmarowywaniem go na nogach.

Już tej wiosny do wachlarza sposobów na idealne nogi dołączają rajstopy Gatta BB creme efect. Dzięki nim możesz mieć piękne nogi w 15 sekund – bo tyle zimuje wyjęcie ich z opakowania i założenie. Szybko i za jedyne 22,90 zł.

Nowe rajstopy to innowacyjny i zaawansowany technologicznie produkt. Rajstopy BB creme effect, dzięki specjalnej przędzy Brite, która tworzy strukturę załamującą światło, kryją drobne niedoskonałości skóry, nadają nogom naturalny, rozświetlony wygląd. Dokładnie taki, jaki osiągnęłybyśmy spędzając tydzień na plaży.

Film viralowy udostępniony jest w portalach społecznościowych marki. Można go też znaleźć pod adresem.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij