Pyszna i pożywna przekąska? Danio Mmmmetoda na Głoda!

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Pyszna i pożywna przekąska? Danio Mmmmetoda na Głoda!

Ruszyła nowa kampania reklamowa Danio. Działania wsparte są aktywnościami digital, w ramach których została przygotowana nowa strona internetowa z konkursem dla konsumentów. Aktywizacja klientów będzie miała miejsce również w punktach sprzedaży.

W tej odsłonie kampanii oprócz tradycyjnej komunikacji opartej na walce z Małym Głodem pojawia się więcej informacji o samym serku Danio oraz jego czterech najważniejszych cechach: mleczny, kremowy, pożywny oraz pyszny!

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Zadaniem nowej kreacji kampanii jest uwydatnienie mocnych stron produktu. Serek Danio to mleczna, kremowa, ale też pyszna i pożywna przekąska, będąca źródłem białka niezbędnego w zróżnicowanej i zbilansowanej diecie. Tym samym Danio jest doskonałą alternatywą dla słodkich przekąsek i najlepszą Mmmmetodą na Małego Głoda.

Dodatkowym wsparciem telewizyjnej kampanii reklamowej są działania digital. Rusza nowa, graficznie odświeżona strona Danio www.danio.com.pl. Jej głównym celem jest zbudowanie wartości produktu i przekazanie konsumentom w prosty i angażujący sposób informacji na temat Danio. Na stronie przez kolejnych sześć tygodni, począwszy od 9 marca, prowadzony jest konkurs, w którym każdy kto poprawnie odpowie na krótkie pytania dotyczące produktu oraz stworzy plakat ilustrujący swoją walkę z Małym Głodem, ma szansę wygrać atrakcyjne nagrody - 6 tabletów oraz 150 designerskich toreb na zakupy.

Za koncept kreatywny kampanii odpowiada agencja Y&R, działaniami digital zajmuje się agencja VML, a za zakup mediów wspierających całość aktywacji odpowiada agencja Mediacom. Działania PR prowadzi agencja Garden of Words.

Zobacz więcej na stronie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij