„To naturalne” – K2 z kampanią dla drewnianych podłóg Barlinek

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
„To naturalne” – K2 z kampanią dla drewnianych podłóg Barlinek

Agencja K2 przygotowała strategię i koncepcję kreatywną do kampanii wizerunkowej firmy Barlinek. Działania prowadzone są w prasie i internecie oraz wspierane są aktywnościami z obszaru social i e-PR.

Kampania jest częścią działań wpisujących się w proces zmian prowadzonych od roku w Barlinku. Celem zmian jest umocnienie pozycji lidera i odróżnienie produktów marki od konkurencji. Kampania ma przede wszystkim podkreślić fakt, że najwyższą wartość mają produkty naturalne.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

K2 odpowiada za koncepcję i przygotowanie sześciu layoutów reklam prasowych, które ukażą się w wybranych tytułach wnętrzarskich w Polsce, Niemczech, Rumunii i na Ukrainie.

Kampania pod hasłem „To naturalne“ podkreśla walory naturalnych drewnianych podłóg. Składa się na nią seria zdjęć, jakby wyjętych z domowego archiwum. Motywem przewodnim jest podłoga, na której zdarzają się najróżniejsze sytuacje „z życia wzięte“, są one pretekstem do przedstawienia serii zalet prawdziwego drewna. Siłą pomysłu jest pokazanie podłogi w domu, który tętni życiem. Dodatkowym atutem są zdjęcia autorstwa jednego z najlepszych fotografów młodego pokolenia – Łukasza Ziętka.

W ramach kampanii K2 zajmie się również poprowadzeniem fanpage’a tematycznego pt. „Drewno Forever”, który ruszy w pierwszej połowie czerwca. Komunikacja skupiać się będzie wokół tematyki designu oraz wykorzystania drewna w dekoracji wnętrz.

Uzupełnieniem kampanii będą działania prowadzone w obszarze e-PR obejmujące artykuły sponsorowane i media relations.

Aktywności ruszyły w połowie maja i potrwają do końca roku.

K2 współpracuje z firmą Barlinek od początku tego roku. Są to pierwsze działania przeprowadzone przez agencję dla tego klienta.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij