Dołącz do grona prelegentów konferencji Quality Excites 2015!

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Dołącz do grona prelegentów konferencji Quality Excites 2015!

Tegoroczna edycja konferencji Quality Excites będzie już czwartym spotkaniem profesjonalistów dbających o jakość wytwarzanego oprogramowania. Wydarzenie, organizowane przez firmę Future Processing, odbędzie się 30 maja 2015 roku w Gliwicach, natomiast do 10 kwietnia potrwa Call for Papers.

Organizatorzy konferencji zapraszają do współpracy osoby pracujące na co dzień nad jakością oprogramowania, które chętnie podzielą się swoją wiedzą. Zgłoszenia nadsyłać można do 10 kwietnia za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Konferencja Quality Excites gromadzi profesjonalistów wykorzystujących w praktyce najnowsze technologie i techniki oraz metody pracy. Głównym jej celem jest wymiana wiedzy i doświadczeń, która umożliwi poznanie innowacyjnych koncepcji, pozwalających na tworzenie wysokiej jakości software’u. Minione edycje wydarzenia udowodniły, że problematyka ta cieszy się dużym zainteresowaniem nie tylko wśród inżynierów ds. jakości i testerów, ale także wśród kierowników projektów, właścicieli produktów, programistów, a nawet projektantów. Kierowana jest więc do wszystkich, którym zależy, aby oprogramowanie tworzone było z dbałością o najdrobniejszy szczegół.

Konferencja jest całkowicie bezpłatna i ogólnodostępna dla wszystkich, którzy ekscytują się jakością, dążą do ciągłego zdobywania wiedzy i chętnie dzielą się własnymi umiejętnościami.

Więcej informacji dostępnych na stronie oraz facebooku.

Swoją prelekcję na konferencję Quality Excites 2015 można zgłosić tutaj.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij