Góralki startują z loterią konsumencką

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Góralki startują z loterią konsumencką

Marka Góralki (I.D.C. Polonia) rozpoczęła ogólnopolską akcję promocyjną „Loteria na wypasie”. Wielbiciele wafelków wypełnionych smakiem po brzegi mogą od dziś (27 kwietnia) zgłaszać kody z promocyjnych opakowań na stronie loterii. Pula nagród wynosi ponad 110 tysięcy zł.

Zadaniem uczestników „Loterii na wypasie” jest zakup promocyjnego opakowania Góralek i zgłoszenie zawartego wewnątrz opakowania kodu za pomocą formularza znajdującego się pod adresem. Każdy zgłoszony kod to szansa na wygraną. Do odebrania nagród należy zachować kod promocyjny i weryfikator z opakowania. Zgłoszenia można nadsyłać do 28 czerwca 2015.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W cotygodniowych losowaniach do zdobycia są nagrody o łącznej wartości ponad 110 tysięcy zł, a wśród nich: tablety, konsole do gier, smartfony, aparaty Instax, plecaki turystyczne i karty upominkowe Google Play. Główną nagrodą w losowaniu specjalnym jest skuter Vespa Sprint w wycieczkowym zestawie z plecakiem, aparatem fotograficznym i zapasem Góralek.

Na potrzeby loterii agencja Veneo, odpowiedzialna za jej koncepcję i organizację, stworzyła dedykowaną kreację nowych bohaterów marki. Góralkowe owce poprowadzą komunikację na Facebooku, Instagramie i innych kanałach społecznościowych w Internecie. Będzie można je spotkać na materiałach promocyjnych w sklepach, prasie, a także w telewizji.

Szczegóły na temat akcji oraz regulamin znajdują się stronie akcji oraz na profilu marki na Facebooku.

Więcej informacji pod adresem. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij