EXPO XXI Warszawa zaprasza: szkolenie GIODO i PIPT z ochrony danych osobowych

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
EXPO XXI Warszawa zaprasza: szkolenie GIODO i PIPT z ochrony danych osobowych

Już 18 maja br. w EXPO XXI Warszawa odbędzie się kolejne niecodzienne wydarzenie – szkolenie przygotowane przez Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (GIODO) i Polską Izbę Przemysłu Targowego.

Szkolenie pt. „Ochrona danych osobowych – obowiązki przedsiębiorców w świetle nowych przepisów prawa od 1 stycznia 2015 roku”. Spotkanie adresowane jest do przedstawicieli branży targowej i MICE, zainteresowanych tematem przetwarzania danych osobowych.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

1 stycznia 2015 roku weszła w życie nowelizacja ustawy o ochronie danych osobowych, dotycząca zarówno osób fizycznych, jak i prawnych. Najważniejsze zmiany to m. in. obowiązek wyznaczenia Administratora Bezpieczeństwa Informacji (ABI) i zgłoszenia tej osoby imiennie do GIODO oraz rejestracja zbiorów danych osobowych w GIODO. Już wkrótce, 30 czerwca br., mija okres przejściowy, po zakończeniu którego brak odpowiedniej dokumentacji i naruszenie ustawy może wiązać się z karą wysokiej grzywny – od 10 do nawet 200 tys. PLN. Niewiele firm wie, że aby zachodził obowiązek spełnienia wymogów ustawy o ochronie danych osobowych wystarczy zatrudnianie choćby jednego pracownika lub współpraca z jednym klientem.

W związku z wprowadzeniem nowych przepisów oraz rosnącym zainteresowaniem tematem ochrony danych osobowych dla potrzeb handlowych i marketingowych, Polska Izba Przemysłu Targowego wraz z Generalnym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (GIODO) przygotowały specjalne szkolenie. Wydarzenie, które poprowadzą eksperci z GIODO, ma na celu praktyczne przygotowanie firm z sektora targowego oraz branży MICE do prawidłowego przetwarzania danych osobowych.

Wydarzenie odbędzie się 18 maja 2015 roku w godzinach 11.00-15.00 w Sali C w EXPO XXI Warszawa przy ulicy Prądzyńskiego 12/14. Obiekt jest partnerem strategicznym projektu.

Podstawowe zagadnienia, które zostaną poruszone podczas szkolenia:

  • Przetwarzanie danych osobowych – podstawy prawne, podstawowe pojęcia i zasady;
  • Rejestracja i aktualizacja zbiorów danych osobowych;
  • Zmiany w ustawie o ochronie danych osobowych – nowa rola Administratora Bezpieczeństwa Informacji i zasady przekazywania danych podmiotom trzecim;
  • Ochrona danych osobowych w stosunkach pracy;
  • Nowe technologie i związane z nimi wyzwania w zakresie ochrony danych osobowych.

Warunki uczestnictwa w szkoleniu

Szkolenie ma charakter płatny, dla członków Polskiej Izby Przemysłu Targowego, Stowarzyszenia Branży Eventowej oraz Stowarzyszenia Kongresy i Konferencje w Polsce organizatorzy przewidzieli atrakcyjne rabaty. Koszt uczestnictwa w wydarzeniu:

  • dla członków PIPT, SBE oraz SKKP - 150 PLN netto/os. (rejestracja uczestników poprzez wypełnienie formularza A);
  • dla osób i firm spoza wymienionych organizacji branżowych - 300 PLN netto/os. (rejestracja uczestników poprzez wypełnienie formularza B).  

Formularze zgłoszeniowe dostępne są na stronie. Wypełnione dokumenty należy przesyłać drogą mailową na adres [email protected] lub numer fax (61) 866 10 53. 

Dodatkowe informacje dotyczące szkolenia oraz szczegółowy program wydarzenia dostępne są na stronie.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij