Plus przedłuża umowę z UNIQUE ONE

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Plus przedłuża umowę z UNIQUE ONE

Firma Polkomtel Sp.z o.o przedłużyła umowę z UNIQUE ONE o kolejny rok. Współpraca obu firm trwa nieprzerwanie od 2012 roku.

- Od 2012 roku jesteśmy odpowiedzialni za kompleksową obsługę programu lojalnościowego B2B dla detalicznych punktów sprzedaży produktów „Plus na kartę” – mówi Grzegorz Bonder, General Manager w agencji UNIQUE ONE.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Dotychczasowa współpraca obejmowała przede wszystkim przygotowanie i obsługę serwisu. Portal ten połączony jest w czasie rzeczywistym z platformą handlową jednego z największych dystrybutorów sprzętu elektronicznego w Polsce. Zalety takiego rozwiązania to: automatyczna aktualizacja stanów magazynowych, brak kosztów magazynowania oraz ogromna oferta – około 10 000 produktów.

Znaczącym elementem programu jest Akademia Zyskuj z Plusem. Jest to platforma e-learning’owa, w której uczestnicy akcji mogą znaleźć potrzebną wiedzę dotyczącą produktów lidera technologii LTE jak również biznesową wiedzę potrzebną do codziennego zarządzania swoimi firmami. 

Agencja UNIQUE ONE nadal będzie się zajmowała obsługą tego serwisu, w tym również realizacją zamówień dokonywanych przez uczestników programu, zakupem i wysyłkę nagród, obsługą infolinii programu oraz przygotowaniem i obsługą Akademii Zyskuj z Plusem (e-learning w programie).

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij