Penelope Cruz twarzą Karmi

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Penelope Cruz twarzą Karmi

Gwiazda światowego kina, laureatka Oscara – Penelope Cruz – została twarzą marki Karmi. Współpracy towarzyszy wprowadzenie na rynek nowego wariantu smakowego - Karmi Granat-Pomarańcza - wybranego przez gwiazdę.

Działania będą wspierane kampanią telewizyjną. Wizerunek Penelope Cruz pojawi się również na nowych etykietach butelek i materiałach POS.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Marka Karmi nawiązała współpracę z jedną z najbardziej znanych i podziwianych ikon współczesnego kina – Penelope Cruz. Współpraca z gwiazdą tego formatu to wyjątek w branży piwowarskiej w Polsce.

Jako jedno z pierwszych wspólnych działań, Penelope Cruz osobiście dokonała wyboru smaku nowego wariantu piwa. Gwiazda wskazała na Karmi Granat-Pomarańcza, w którym odnalazła smaki słonecznej Hiszpanii, soczystych granatów i orzeźwiających pomarańczy. Nowe piwo bezalkoholowe dostępne jest w szerokiej dystrybucji od maja.

- Cieszymy się i jesteśmy dumni ze współpracy z Penelope Cruz, gwiazdy światowego kina, kobiety o niezwykłej klasie. Wpisuje się ona idealnie w świat Karmi. Wybrany przez Penelope Cruz smak Karmi Granat-Pomarańcza to unikalne na polskim rynku połączenie smaków, które zachwyca zmysły. To piwo idealne na wieczorny relaks w domowym zaciszu – mówi Agnieszka Podgórska, Brand Manager marki Karmi.

Karmi Granat-Pomarańcza dołącza do portfolio obecnych smaków, czyli Karmi Classic oraz Karmi Żurawina. Wprowadzeniu na rynek towarzyszyć będzie kampania telewizyjna z udziałem Penelope Cruz, która rusza 18 maja w głównych ogólnopolskich stacjach TV. Kompozytorem muzyki, wykorzystanej w spocie reklamowym, jest brat gwiazdy – Eduardo Cruz. Ponadto, wizerunek Penelope Cruz będzie widoczny na nowych etykietach butelek wszystkich smaków Karmi, a także na materiałach POS.

Sugerowana cena detaliczna butelki Karmi o pojemności 0,4l to ok. 3 zł.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij