Rutyna na wsi rani i zabija – wystartowała najnowsza kampania Państwowej Inspekcji Pracy

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Rutyna na wsi rani i zabija – wystartowała najnowsza kampania Państwowej Inspekcji Pracy

ESKADRA przygotowała kreację tegorocznej kampanii prewencyjno-informacyjnej "Szanuj życie! Bezpieczna praca w gospodarstwie rolnym".

Tegoroczna kampania "Szanuj życie! Bezpieczna praca w gospodarstwie rolnym" adresowana jest do rolników oraz członków ich rodzin, ale także do wszystkich osób narażonych na utratę zdrowia i życia w związku z wykonywaniem pracy rolniczej.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Hasło kampanii – "Rutyna na wsi rani i zabija" ma przypominać o tym, że niedostateczna koncentracja uwagi podczas pracy ze zwierzętami, wykonywanie czynności rutynowo, "na pamięć" oraz przekonanie, że nic się nie stanie, bo przecież znamy swoje zwierzęta i zajmujemy się nimi codziennie –  niejednokrotnie prowadzi do tragedii.

W działaniach medialnych wykorzystywane będą spoty – trzy radiowe oraz telewizyjny, za którego kreację i realizację w bieżącym roku odpowiadała agencja reklamowa Eskadra.

Spoty reklamowe są emitowane m.in. w: TVP1, TVP Info, TVP Regionalna oraz na antenach Polskiego Radia PR1, RMF FM, Radia ZET, RMF MAXXX, ZET Barometr. Za planowanie oraz zakup mediów odpowiada dom mediowy Effective Media Solutions. Więcej informacji o kampanii można znaleźć na stronie.

– W naszym spocie pokazujemy, że rolnicy podczas codziennych czynności w pracy ze zwierzętami, zapominają o bezpieczeństwie. Chcemy poprzez naszą kreację oddziaływać na wyobraźnię, aby zapobiegać przed tysiącami wypadków, jakie mają miejsce każdego roku w polskich gospodarstwach rolnych – tłumaczy Mateusz Zmyślony, dyrektor kreatywny w Eskadra.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij