Biedronka świętuje 20 urodziny!

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Biedronka świętuje 20 urodziny!

Sieć sklepów Biedronka rozpoczęła celebrację jubileuszu dwudziestolecia skierowaną do klientów, pracowników jak i partnerów handlowych, bez których sukces marki nie byłby możliwy. Obok kampanii marketingowej przygotowano specjalną ofertę produktów, degustacje w sklepach oraz konkursy z nagrodami.

Biedronka rozpoczyna świętowanie poprzez ogólnopolską kampanię wizerunkową ze spotem reklamowym opartym na motywie przeboju muzycznego „Dwudziestolatki”.  Reklama ukazuje klientów oraz pracowników w różnych sytuacjach: zabawnych, odświętnych, a także w tych codziennych, zwyczajnych, które łączy jedno – obecność Biedronki w każdej chwili ich życia. W sklepach pojawiły się również plakaty z wizerunkami klientów podkreślającymi cechy Biedronki: bliskość i dostępność, wysokiej jakości produkty w wyjątkowo niskich cenach. Z okazji święta logo Biedronki z hasłem „Codziennie niskie ceny” zyskało nowy, wizerunek. „20 lat niskich cen” oraz „20 lat razem” dla podkreślenia ważnych dla marki wartości. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Świętowanie Biedronki widoczne będzie szczególnie w sklepach, gdzie  oprócz dedykowanych promocji, pojawi się przygotowana wspólnie z partnerami handlowymi oferta produktów „Vintage”. Będą to artykuły nawiązujące opakowaniem do dawnych lat oraz takie, które na dobre zniknęły z rynku. Specjalnie dla Biedronki partnerzy handlowi wznowili ich produkcję, aby  zabrać konsumentów w sentymentalną podróż w przeszłość. Pierwsze produkty „Vintage” będą dostępne w czerwcu, zaś kolejne będą sukcesywnie wprowadzane w następnych tygodniach.

Dwie dekady współpracy z partnerami handlowymi to także okazja do wprowadzania nowych, najbardziej innowacyjnych artykułów, o których wyborze zadecydują klienci w ramach specjalnej edycji programu „Testujemy”. Spośród propozycji 250 produktów poprzez stronę wybranych zostanie 20 najlepszych. Zwycięskie artykuły poznamy pod koniec maja, a jeszcze w tym roku trafią one do sklepów.  

Od czerwca w wybranych sklepach sieci będą odbywać się również degustacje najlepszych produktów, m.in. owoców, warzyw, wędlin, nabiału, serków, jogurtów, ciast, pieczywa, pochodzących od 40 dostawców.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij