Top 10 aplikacji w grupie wiekowej 25-34

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Top 10 aplikacji w grupie wiekowej 25-34

Osoby w wieku 25-34 lat to intratna grupa docelowa dla reklamodawców. Jak wynika z badania Mobience – spośród osób instalujących aplikacje zakupowe na system Android, to właśnie użytkownicy pomiędzy 24 a 34 rokiem życia są nimi najbardziej zainteresowane (44%).

Najchętniej korzystali z aplikacji Allegro (47%). Na drugim miejscu listy znalazła się aplikacja OLX (43%). Na kolejnych miejscach -  portal społecznościowy Facebook (39%), komunikator Skype (39%) oraz Messenger (37%). Wszystkie okazały się popularniejsze od GG (30%). Na uwagę zasługują również aplikacje dotyczące rozkładów jazdy komunikacji miejskiej. Z Jak dojadę, skorzystało 33% użytkowników w danej grupie wiekowej. Aplikacja ta zapewnia szybki dostęp do wyszukiwarki połączeń transportem publicznym. Z Aplikacji Mobile MPK skorzystało natomiast 28%.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Top 10 aplikacji w grupie wiekowej 25-34

  1.  47% Allegro
  2. 43% OLX
  3.  39% Facebook    
  4. 39% Skype  
  5. 37% Messenger
  6. 36% Cleanmaster
  7. 33% Jakdojadę
  8. 32% Avast
  9. 30% GG
  10.  Mobile MPK 28%

Użytkownicy w grupie wiekowej 25-34 często korzystają również z aplikacji bankowych (46%), co również przekłada się na ich możliwości zakupowe – mobilne. Podsumowując, jest to najbardziej otwarta grupa wiekowa zarówno na zakupy jak i transakcje bankowe przy użyciu urządzeń mobilnych. Co ciekawe, ogólnie - mężczyźni równie ochoczo użytkują aplikacje zakupowe (53%), co kobiety (47%).

Dane pochodzą z aplikacji badawczej Mobience udostępnionej przez agencję Spicy Mobile. Aplikacja służy lepszemu poznaniu zasad kierującymi środowiskiem urządzeń mobilnych. Użytkownicy bezpłatnie instalując aplikacje na swoim telefonie/tablecie dołączyli do panelu badawczego, mając tym samym realny wpływ na rozwój Internetu. 

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij