Latarnicy.pl – Zaradni w sieci

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Latarnicy.pl – Zaradni w sieci

Dlaczego warto zrobić pierwsze kroki w Internecie? Jakie korzyści może zapewnić osobom z grupy wiekowej 50+ poznanie usług i narzędzi cyfrowych? Jakie codzienne potrzeby seniorów zaspakajają portale i różnorodne zasoby internetowe?

O tym wszyscy zainteresowani dowiedzieć się mogą oglądając nowy serial edukacyjny Latarnicy.pl – Zaradni w sieci, wyprodukowany na zlecenie Stowarzyszenia „Miasta w Internecie” w ramach projektu POLSKA CYFROWA RÓWNYCH SZANS.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Serial ma przede wszystkim walor edukacyjny – w przystępny sposób prezentuje nieznane dla osób 50+ i seniorów narzędzia i rozwiązania, usługi, terminy i pojęcia związane z technologiami cyfrowymi, które coraz częściej spotykamy w swoim otoczeniu. Przełamuje strach przed Internetem i prostuje mylne o nim wyobrażenia. Pokazuje jakie nowe możliwości i szanse oferuje przed nami sieć. Obok aktorów występują w nim Latarnicy Polski Cyfrowej – m.in. Magdalena Mitera, Jolanta Dec i Marcin Mechla, a także koordynator PCRS - Artur Krawczyk.

Serial emitowany jest w 1 programie TVP - w każdy czwartek i piątek do końca czerwca br. około godziny 7:30. A następnie dostępny na portalu www.latarnicy.pl.

Atutem serialu jest umiejscowienie akcji w malowniczej scenerii Tarnowa.

Autorem scenariusza serialu jest Klaudiusz Kuś, znany krakowski scenarzysta programów telewizyjnych i seriali, współpracujący m.in. z TVN. W serialu opowiedział codzienne historie z życia tarnowskiej rodziny - państwa Zaradnych, którzy po przejściu na emeryturę konfrontowani są co rusz z nowymi dla nich możliwościami i wyzwaniami świata Internetu.

Producentem wykonawczym serialu jest warszawska agencja Multistudio

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij