Youtuberzy #bezlimitu dla Virgin Mobile

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Youtuberzy #bezlimitu dla Virgin Mobile

Virgin Mobile i youtuberzy, zrzeszeni w sieci partnerskiej LifeTube, ruszają z akcją #bezlimitu. W projekcie biorą udział: Matura to Bzdura, Ravgor, Szparagi, Drollercaster, JDabrowsky oraz Kaiko.

Celem kampanii jest wyłonienie najbardziej kreatywnych widzów, którzy poprzez swoje video pokażą, jak według nich wygląda życie bez limitu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Kampania, realizowana na kanałach youtuberów oraz na kanale marki Virgin Mobile, będzie trwała do 15 czerwca. Obecnie rozpoczął się pierwszy etap akcji, w którym twórcy rozrywkowi oraz gamingowi poprzez dedykowane odcinki zachęcają do wzięcia udziału w konkursie i nadsyłania swoich produkcji:

Materiał Ravgor.TV

Materiał Drollercastera, JDabrowsky i Kaiko

Materiał MaturaToBzdura.TV

Do 7 czerwca zainteresowani widzowie mogą przesyłać swoje video na adres [email protected] Z nadesłanych materiałów organizatorzy konkursu wyselekcjonują najbardziej kreatywne produkcje, które następnie zostaną opublikowane na kanale Virgin Mobile. W ostatnim etapie konkursu, od 7 do 14 czerwca, widzowie zadecydują, który z uczestników zdobędzie główną nagrodę, czyli możliwość nagrania video wspólnie z jednym z wybranych youtuberów, będących ambasadorami kampanii #bezlimitu. Zwycięski materiał zostanie opublikowany na kanale Virgin Mobile.

Zostałem ambasadorem kampanii #bezlimitu, ponieważ bardzo cenię w ludziach spontaniczność, odwagę oraz wewnętrzny luz. Właśnie takich ludzi szukamy i liczymy na wiele kreatywnych produkcji. - wyjaśnia Ravgor, prankowiec.

Nasza akcja #bezlimitu na Youtube ma być przede wszystkim świetną zabawą, która rozbudzi kreatywność i spontaniczność w internautach. Zależało nam na tym, aby koncepcja kampanii była jak najbardziej zbliżona do charakteru Virgin Mobile, dlatego też zdecydowaliśmy się współpracę z youtuberami związanymi z rozrywką oraz gamingiem. - tłumaczy Kinga Brzezińska, Virgin Mobile. Hasło akcji #bezlimitu ma promować ofertę sieci: rozmowy, SMSy, internet bez limitu i bez umowy za 29 zł.

Kanał Virgin Mobile na Youtube

Kanał MaturaToBzdura.TV

Kanał Ravgor.TV

Kanał Szparagi

Kanał Drollercaster

Kanał Kaiko

Kanał JDabrowsky

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij