BRAVE – agencja eventowa w grupie kapitałowej ARTERIA S.A.

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
BRAVE – agencja eventowa  w grupie kapitałowej ARTERIA S.A.

Po półtora roku funkcjonowania Polymus Events w strukturze Polymus Sp. z o.o. (Arteria S.A.), dział ten przekształca się w odrębną spółkę pod nazwą BRAVE, dedykowaną obszarowi eventów i promocji. Agencja BRAVE przejmuje zespół oraz wszystkie projekty i klientów działu Polymus Events.

BRAVE jest wyspecjalizowaną agencją zajmującą się kreacją, planowaniem, organizowaniem i produkcją wszelkiego rodzaju eventów oraz wydarzeń specjalnych. W swoich zasobach posiada studio graficzne 2D i 3D, dział kreacji i produkcji. Zespół profesjonalistów zarządzany jest przez Tomasza Dworaka i Michała Atlasa. Spółka BRAVE funkcjonuje w ramach Grupy Kapitałowej Arteria S.A., od lat notowanej na rynku ciągłym GPW.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

- Wydzielenie osobnej spółki dedykowanej eventom było naturalnym ruchem obserwując rozwój i progres naszego działu – mówi Tomasz Dworak. W ubiegłym roku Polymus Events zarządzany przez Atlasa i Dworaka zrealizował ponad 60 wydarzeń w kraju i zagranicą m.in. dla T-Mobile, Grupy Żywiec czy Symantec, w tym takie projekty, jak: Akcja na Rio i Run Zero dla marki Warka, Endless Night Party i Rebel Street dla marki Desperados czy Forum “Wyzwania Jutra” dla InterRisk. – Jako agencja BRAVE kontynuujemy współpracę z dotychczasowymi klientami Polymus Events, oferując im doświadczony i zaangażowany zespół, kreatywne rozwiązania i najlepszą jakość realizacji - podkreśla Dworak.

– Jesteśmy dumni z zaufania, jakim obdarzył nas zarząd spółki Arteria – mówi Michał Atlas - Wierzymy, że dzięki wyodrębnieniu wyspecjalizowanej spółki zwiększamy szanse na dotarcie do nowych klientów i poszerzamy kompetencje całej grupy kapitałowej Arteria.

BRAVE pozostaje członkiem Klubu Agencji Eventowych przy SKM SAR. Gwarancje finansowe dla spółki będzie stanowić spółka matka Arteria S.A. - grupa kapitałowa notowana na GPW, w której wiodącymi akcjonariuszami są duże fundusze kapitałowe.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij