ITBC Communication łączy siły z agencją eventową Everitum

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
ITBC Communication łączy siły z agencją eventową Everitum

ITBC Communication poszerza swoją strukturę o dział eventowy. Poprowadzi go Agnieszka Ciesielska, dotychczas zarządzająca i właścicielka agencji eventowej Everitum.

W ramach zawartego porozumienia, cała działalność operacyjna agencji Everitum zostanie przeniesiona do struktur ITBC Communication jako nowoutworzony dział eventowy. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Agnieszka Ciesielska posiada 12-letnie doświadczenie na ryku eventowym. Obok zarządzania agencją prowadzi szkolenia z zakresu eventów, a także własnego bloga. W trakcie swojej kariery zawodowej zrealizowała szereg projektów dla takich firm jak Samsung, Orange, UEFA, Bayer, Reckitt Benckiser, Colgate Palmolive, Huawei, Discovery oraz wiele innych. Szczególne kompetencje zespół ITBC/Everitum posiada w kreacji wydarzeń specjalnych takich jak konferencje, gale, jubileusze, premiery produktów, jak również koncerty, wydarzenia motywacyjne oraz akcje typu roadshow's, czy ambienty.

Nowy dział agencji ITBC Communication będzie oferował pełen zakres działań eventowych. Obok organizacji seminariów i konferencji, które ITBC organizowało już od kilkunastu lat, oferta zostanie poszerzona o incentive, imprezy plenerowe, a także wydarzenia specjalne, w których to projektach zespół eventowy ITBC/EVERITUM posiada duże doświadczenie i szereg referencji.

"Z Agnieszką współpracowaliśmy już wcześniej. Mieliśmy bardzo pozytywne opinie, świetnie się rozumieliśmy i to między innymi przyczyniło się do zacieśnienia naszej współpracy oraz zaproszenia Agnieszki pod skrzydła ITBC. Razem będziemy mogli realizować większe i bardziej złożone projekty, łącząc naszą pozycję rynkową, zaplecze strategiczne z doświadczeniem i pomysłami jej zespołu eventowego" - powiedział Jacek Jakubczyk, Prezes ITBC Communication.

"Na rynku usług PR-owych, marketingowych i eventowych istnieje silne rozdrobnienie kompetencji. My wierzymy że konsolidacja to przyszłość dla budowania silnej przewagi konkurencyjnej i ponadprzeciętnej obsługi klientów. ITBC ma bogate doświadczenie, a także silną pozycję rynkową. To także szacunek dla partnerów, pracowników i partnerskie relacje z klientami. Takie podejście do pracy i biznesu jest mi szczególnie bliskie, dlatego wierzę, że razem będziemy nie tylko efektywniejsi, ale stworzymy interesującą dla rynku ofertę i będzie nam się razem dobrze pracowało" - powiedziała Agnieszka Ciesielska, dyrektor działu eventowego ITBC.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij