Odświeżona Wirtualna Polska na smartfony i tablety

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Odświeżona Wirtualna Polska na smartfony i tablety

Wirtualna Polska uruchomiła nowe wersje popularnych m-witryn: m.facet.wp.pl, m.ekstraklasa.wp.pl oraz m.f1.wp.pl. Zupełną nowością w portfolio WP.PL są m.konflikty.wp.pl. Nowe mobilne serwisy Wirtualnej Polski zawierają pełny kontent ze stron przeznaczonych na „tradycyjny”, desktopowy internet.

Nowe witryny mobilne w ofercie Wirtualnej Polski zostały w całości wykonane w technologii HTML5/CSS3. Dzięki temu maksymalnie wykorzystują możliwości urządzenia, za pomocą którego są wyświetlane – serwis w pełni dopasowuje się do szerokości ekranu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W smartfonach prezentowany jest widok jednokolumnowy, w tabletach (od 7 cali wzwyż) – w formie dwukolumnowej. Wszystkie nowe serwisy cechują się przejrzystością, a pojawiające się w nim materiały, tak jak w witrynach desktopowych – prezentują najnowsze wiadomości, galerie zdjęć, wideo, tabele, wyniki rywalizacji sportowych (w przypadku m.ekstraklasa.wp.pl i m.f1.wp.pl).

– Internauci coraz chętniej i częściej korzystają z internetu mobilnego w telefonach i na tabletach, co bezpośrednio przekłada się na statystyki odwiedzin mobilnych serwisów WP.PL. Z miesiąca na miesiąc odsłony naszych witryn mobile zwiększają swój udział w ogólnej liczbie odsłon, dzięki czemu jesteśmy czołowym serwisem kontentowym w mobilnym WWW. Naszym celem jest utrzymanie pozycji lidera – mówi Paweł Janecki, Kierownik Zespołu Portal dla Komórek Wirtualnej Polski.

Twórcy serwisów nie zapomnieli również o licznej grupie użytkowników feature phone'ów czyli telefonów nieposiadających ekranów dotykowych i bez systemu operacyjnego. Dla nich serwisy prezentują się adekwatnie do możliwości, które oferują te telefony.  

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij