5 znanych klientów Agencji Whites

White Hat SEO

partnerem merytorycznym działu jest agencja whites

5 znanych klientów Agencji Whites

Wśród wielu klientów, którzy dołączyli w ostatnim czasie do portfolio Agencji Whites, znalazło się między innymi pięć znanych marek: Proama, AmeriGas, Walutomat, PayU i Mustache.

Dołączają oni do długiej listy topowych marek, dla których do tej pory pracowała agencja, a na której znajdują się m.in. ING TFI, Bankier.pl, Benefit Systems, Orange Polska, Bayer czy Bosch.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Systematyczny rozwój agencji sprawił, że na początku lipca 2015 roku nastąpiło otwarcie biura Whites w Lublinie i uruchomienie samodzielnej redakcji, dedykowanej kampaniom content marketingowym.

Będzie to szczególnie przydatne przy działaniach dla marki AmeriGas, współlidera w handlu gazem skroplonym w Polsce, dla której Whites prowadzić będzie całość aktywności online, obejmujących SEO, content i performance marketing.

Kompleksowa obsługa SEO pomoże marce Proama w utrzymaniu pozycji najszybciej rozwijającej się firmy ubezpieczeniowej w Polsce (według Dziennika Ubezpieczeniowego) i sprzedaniu kolejnego miliona ubezpieczeń.

Podobne efekty są celem działań SEO dla platformy wymiany walut Walutomat, na której dzienna wartość transakcji sięga 51 milionów złotych, a ponad 163 tysiące użytkowników wymieniło w ciągu 6 lat aż 10 miliardów złotych.

Dla PayU, lidera na rynku systemów płatności online, Whites zrealizuje zadania z zakresu SEO, kampanie performance marketingowe skierowane do klientów biznesowych i indywidualnych oraz działania z zakresu analityki i optymalizacji.

Mustache.pl to platforma e-commerce skierowana do projektantów mody, założona przez autorów inicjatywy Yard Sale. Zadaniem Whites jest sprawić, by dzięki white hat SEO oryginalny design i moda stały się jeszcze bardziej zauważalne w wynikach wyszukiwania Google. 

Pozyskanie nowych klientów to efekt starannie dopasowanej oferty. Indywidualne podejście do każdego projektu jest jednym z elementów strategii działania Whites. Wysoka jakość obsługi od samego początku jest traktowana na równi z transparentnością działań i efektywnością kampanii.

Rozszerzanie portfolio Whites przekłada się bezpośrednio na wzrost przychodów, które zwiększyły się o ponad 140 proc. (Q2 2014 w porównaniu do Q2 2015). 

Agencja Whites w którą w 2012 r. zainwestował Next Web Media, jest jedną z pierwszych firm specjalizujących się w tzw. white hat SEO, budowaniu obecności marek w internecie w oparciu o content marketing i działania performance.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij