KS KASZUBIA Kościerzyna i Huragan Nowe Polaszki z nowym partnerem

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
KS KASZUBIA Kościerzyna i Huragan Nowe Polaszki  z nowym partnerem

Akcja „Z pasji do piłki…” prowadzona przez firmę odzieżową KiK skupia drużyny piłkarskie z całej Polski. Nowa edycja, podobnie jak ubiegłoroczna, przyciągnęła wiele zespołów młodzieżowych, które w ramach współpracy z siecią KiK otrzymały stroje do gry.

KS KASZUBIA Kościerzyna i Huragan Nowe Polaszki to kolejne kluby, które już niebawem zaprezentują się w nowych barwach.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Kościerzyński klub sportowy już od 1946 roku strzela gole na polskich boiskach. KASZUBIA Kościerzyna to 3-cio ligowy zespół piłkarski, który od lat znany jest fanom futbolu. Sezon 2014/2015 pierwsza drużyna zakończyła na czwartym miejscu z imponującą ilością siedemnastu zwycięstw. Nowy sezon przyniósł klubowi spore zmiany. Okienko transferowe doprowadziło do wymiany kilku piłkarzy. Natomiast nawiązanie współpracy z firmą KiK zaowocowało otrzymaniem nowego sprzętu, w którego skład wchodzą koszulki, spodenki oraz getry w różnych zestawach kolorystycznych, dostosowanych do poszczególnych grup.

Huragan Nowe Polaszki to zespół z ponad 20-letnią historią, który strzela gole w rozgrywkach B klasy. Choć sezon 2014/2015 nie potoczył się dla zawodników szczególnie dobrze, drużyna jest już gotowa do gry po przerwie wakacyjnej i walki o lepszą pozycję w tabeli. Nowy sezon 2015/2016 piłkarze przywitają w niebieskich strojach przekazanych przez sieć sklepów odzieżowych KiK.

„Bardzo się cieszymy z nawiązanej współpracy z oboma klubami KS KASZUBIA Kościerzyna oraz Huragan Nowe Polaszki. Możliwość towarzyszenia zawodnikom w zmaganiach na murawie daje nam wielką satysfakcję. Życzymy obu klubom i wszystkim piłkarzom, jakich zrzeszają, kolejnych sukcesów. Mamy nadzieję, że nowe koszulki będą dla nich szczęśliwe” - podsumował Mariusz Kulik z firmy KiK.  

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij