iDream w sierpniowej akcji zachęca „Kup teraz, zapłać po wakacjach”; rozpoczyna też współpracę z Citi Handlowym

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
iDream w sierpniowej akcji zachęca „Kup teraz, zapłać po wakacjach”; rozpoczyna też współpracę z Citi Handlowym

iDream, należąca do Eurotel S.A. sieć sklepów ze sprzętem Apple, przygotowała na sierpień akcję promocyjną „Kup teraz, zapłać po wakacjach”, wspólnie z bankiem Santander

Rozpoczęła także długofalową współpracę z Citibankiem, dzięki której klienci tego banku, płacąc jego kartą w salonach iDream, otrzymywać będą 5 proc. zniżki.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

„Łatwo się używa. I łatwo się kupuje – Kup teraz, zapłać po wakacjach” to promocja przygotowana we współpracy z bankiem Santander. Główna idea promocji jest następująca - jeśli wybierasz się na wakacje i chciałbyś zabrać ze sobą nowy sprzęt, przyjdź po prostu do salonu iDream, kup dowolny sprzęt Apple, a pierwszą ratę zapłać dopiero po wakacjach (pierwsza rata płatna nawet z 3-miesięcznym opóźnieniem). Akcję promocyjną wspiera kampania reklamowa prowadzona przez iDream w kilku kanałach. Jest to m.in. kampania AdWords „Kup teraz, zapłać po wakacjach”, geotargetowana na 8 lokalizacji salonów iDream. Grupą docelową są kobiety i mężczyźni w wieku 30+ lat, zainteresowani nowymi technologiami, elektroniką użytkową, komputerami. Kampanię uzupełniają działania w salonach i w ich otoczeniu w galeriach handlowych (hostessy, ulotki etc.) oraz kampania Digital Signage prowadzona na monitorach umieszczonych przy kasach w sieciach handlowych Alma oraz Piotr i Paweł.

Akcji towarzyszy seria darmowych warsztatów dla wszystkich chętnych, prowadzonych w salonach iDream, których tematyka to: zgrywanie wakacyjnych zdjęć na komputer, udostępnianie w icloud, insagram, retusz, animacja, przycinanie, zarządzanie katalogami, tworzenie prezentacji multimedialnej iMovie, wykorzystanie aplikacji fotograficznych. Dla uczestników warsztatów przygotowano także specjalny rabat na akcesoria Apple, w wysokości 5-10 proc.

Równolegle marka iDream rozpoczyna długofalową współpracę z bankiem Citi Handlowy. Dzięki tej współpracy klienci bank będą mogli korzystać ze specjalnej dedykowanej im oferty, z rabatami na zakupy w iDream na poziomie 5 proc. Oferta obejmuje pełną gamę komputerów Mac, i Padów, iPodów i iPhonów,a także oprogramowania i akcesoriów do powyższych urządzeń. Rabat naliczany jest w sklepach iDream, „automatycznie” przy płatności kartami Citibank. Aby skorzystać z rabatu w sklepie internetowym należy natomiast przy płatności za zakupy wprowadzić kod - 6 pierwszych cyfr karty Citi.

Współpracy dedykowana jest strona.

Sieć iDream liczy obecnie 8 salonów, działających w: Białymstoku, Bydgoszczy, Częstochowie, Gdańsku, Kielcach, Olsztynie, Szczecinie, Toruniu. Salony iDream to salony o statusie Apple Premium Reseller (APR), a więc spełniające najwyższe standardy - lokalizowane są zwykle w najbardziej prestiżowych centrach handlowych. Ich powierzchnia wynosząca ponad 100 m2 - pozwala na komfortową ekspozycję produktów Apple, swobodne poruszanie się wewnątrz i dostęp do pełnej oferty towarowej, jak również możliwość bezpośredniego testowania działania każdego z produktów.

iDream oferuje również usługi serwisowe sprzętu marki Apple. Serwis obsługuje zlecenia na sprzęt wymagający usług serwisowych, dostarczany przez klientów do salonów iDream w całym kraju. Można do niego również przesyłać sprzęt bezpośrednio, bez wizyty w salonie iDream. Serwis mieści się w bydgoskim Focus Mallu i działa jako „serwiso-kawiarnia”, w której nie tylko można oddać sprzęt do naprawy oraz uczestniczyć w szkoleniach i warsztatach, ale również spotkać się z innymi fanami marki Apple.

Poza siecią salonów Apple Premium Reseller, pod marką iDream działa również sklep internetowy oferujący paletę produktów marki Apple. Klienci e-sklepu mają możliwość osobistego odbioru zakupów we wszystkich stacjonarnych punktach sprzedaży iDream.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij