WebTalk z trzema statuetkami na Stevie® Awards

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
WebTalk z trzema statuetkami na Stevie® Awards

Agencja WebTalk zdobyła dwie srebrne oraz jedną brązową statuetkę Stevie Award na tegorocznych International Business Awards.

Srebrną Stevie Award dla klienta GazetaPraca.pl w kategorii "Communications or PR Campaign of the Year - Social Media Focused" agencja otrzymała za komunikację oraz rebranding marki w kanałach social media, oraz wzrost wartościowych przekierowań na stronę z kanałów społecznościowych.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Brązową statuetkę Stevie Award dla klienta Rejestr Dluzników ERIF BIG S.A. w kategorii "Marketing Campaign of the Year - Financial Products & Services" WebTalk otrzymał za kampanię komunikującą raport wykazujący zadłużenie poszczególnych biur podróży. Poprzez niestandardowe podejście do tradycyjnych już form graficznych w internecie udało się zwiększyć CTR o 200% i ruch na stronę z raportem o 250% przy tym samym budżecie co rok wcześniej.

Trzecia statuetka, srebrna Stevie, powędrowała do WebTalk za komunikację B2B w kategorii  "Communications or PR Campaign of the Year - Low Budget (Under $10,000/€ 7,000)" za kampanię własną WebTalk Burger, mającą na celu zwiększenie świadomości agencji oraz jej usług u wybranych decydentów.

WebTalk trzeci rok z rzędu triumfuje na International Stevie Award. W ubiegłych latach agencja otrzymała dwie złote statuetki, w 2013 roku za realizowaną, wspólnie z agencją Live, kampanię komunikacyjną Orlen Warsaw Marathon, a w roku 2014 za działania B2B w kategorii „Advertising, Marketing, & Public Relations”.  

International Business Awards to jeden z najbardziej prestiżowych konkursów w świecie biznesu. W 2015 roku już po raz 12 rozdano Stevie Awards, zwane również „Oskarami świata biznesu”. W tym roku zgłoszono ponad 3 700 projektów z 60 krajów. Nagrody przyznane zostały przez jury składające się z przeszło 200 profesjonalistów z całego świata, którzy oceniali zgłoszenia od maja do sierpnia br. Uroczysta gala wręczenia statuetek odbędzie się 23 października w Toronto.

„Gratulujemy wszystkim laureatom Stevie Awards w tegorocznych International Business Awards. Jakość zgłoszeń jest z roku na rok coraz wyższa. W tym roku jurorzy mieli możliwość oceny ponad 3 700 zgłoszeń z całego świata.” Powiedział Michael Gallagher, prezydent Stevie Awards.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij