#Personal Branding Day - to już dziś!

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
#Personal Branding Day - to już dziś!

Personal Branding Day, czyli dzień budowania marki osobistej. Pierwsza konferencja, w której praktycy i eksperci będą opowiadać o tym, jak zbudować silną markę osobistą, jakie cechy mają prawdziwi przywódcy i jak być bardziej kreatywnym w biznesie.

Wystąpi 10 mówców z Polski oraz Stanów Zjednoczonych. Konferencja jest po angielsku. Transmisja na YouTube rozpoczyna się dziś o 16:00 i będzie dostępna dla wszystkich zarejestrowanych uczestników za darmo.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Personal Branding Day to trzy bloki tematyczne: marka osobista, przywództwo i kreatywność. Szczegółowe informacje poniżej.

Marka osobista:

  • Phil Pallen – na co dzień buduje marki osobiste dla gwiazd TV, ekspertów i przedsiębiorców. Jego klienci brali udział w amerykańskich edycjach Shark Tank, Dancing with the Stars, American Idol, The X Factor, Project Runway, The Doctors i wielu innych znanych formatach.
  • Sidney Evans – założyciel Brand:S firmy doradczej i konsultingowej w Miami i Nowym Jorku. Wcześniej pracował dla firmy z listy Fortune 50 jako ekspert od marketingu i brandingu.
  • Konrad Wilk – założyciel i twórca Orange Tree of Life®, na co dzień pracuje z liderami nad rozwojem ich kariery zawodowej.
  • Piotr Grządziel – pomysłodawca i prowadzący konferencję, a także autor metody Top Personal Branding™, właściciel firmy konsultingowej zajmującej się zintegrowaną komunikacją marketingową, certyfikowany trener persolog®, Wyjątkowy Nauczyciel, prelegent licznych konferencji w Polsce i za granicą, a także lider nowych rozwiązań w komunikacji marketingowej.

Przywództwo

  • John Lynch – amerykański przedsiębiorca, który od wielu lat działa w Polsce. Prezes i współzałożyciel firmy Lynka. Wielokrotnie nagradzany za rozwój biznesu.
  • David Neenan – przedsiębiorca i trener. Poprowadził ponad 150 szkoleń na całym świecie. Regularnie przyjeżdża do Polski ze swoim flagowym szkoleniem „Business & You”.
  • Lou Adler – CEO i założyciel The Adler Group – firmy konsultingowej, która pomaga klientom lepiej pozyskiwać kluczowych pracowników. Autor książek, które znalazły się na liście w Top-10 bestsellerów Amazon.com.
  • Michał Sadowski – założyciel Brand24, polskiej marki, która jest coraz lepiej rozpoznawalna na całym świecie. Mówca i entuzjasta mediów społecznościowych. Wielokrotnie wyróżniany w różnych rankingach dla przedsiębiorców w Polsce.

Kreatywność

  • Wojtek Mierowski – dyrektor kreatywny i jeden z założycieli agencji BNA – wielokrotnie nagradzanej za prace związane z brandigiem w Polsce i za granicą. Żywiołowy mówca i autor świeżego spojrzenia na wiele aspektów życia.
  • Michał Wolniak – założyciel i dyrektor kreatywny agencji Heureka (obecnie VML Poland w ramach globalnej sieci VML. Jeden z najbardziej kreatywnych umysłów w Polsce. Jego kampanie były wielokrotnie (a w ostatnich dwóch latach chyba najczęściej) nagradzane na krajowych festiwalach kreatywności. 

Link do transmisji na YouTube będzie wysłany mailem na parę godzin przed rozpoczęciem wydarzenia do zarejestrowanych uczestników. W trakcie konferencji będziemy komentować wystąpienia na żywo na Twitterze (#PersonalBrandingDay) i na Facebooku.

Strona internetowa wydarzenia.

Nowy Marketing jest patronem wydarzenia.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij